Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Ozan Arif Önal U19 Yaş Milli Takımına çağrıldı

Ozan Arif Önal U19 Yaş Milli Takımına çağrıldı
30 Temmuz 2013 - 11:14

Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un Galatasaray A2 takımından transfer ettiği Ozan Arif Önal U19 Yaş Milli takımına çağrıldı.

Nurullah PALA-ERZURUM

Erzurum Büyükşehir Belediyespor yıllar sonra Erzurum’dan Milli takıma sporcu veren kulüp oldu. Erzurumspor’un 1997 yılında Muzaffer Bilazer ve Alpaslan Tice’yi Ümit Milli takıma vermesi ve 199 yılındada Coşkun Birdal’ı A Milli takıma göndermesinin ardından Erzurum futbolda yeni bir milli gurur yaşıyor. Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un bu sezon büyük uğraşlar sonucunda Galatasaray A2 takımından transfer ettiği orta saha oyuncusu Ozan Arif Önal, U19 Milli takımına seçildi. Genç futbolcunun U19 Yaş Milli takımına davet edilmesi Mavi-beyazlı takımda büyük bir sevinç yaşatırken, gurur kaynağı oldu.

Özakalın: Çok mutluyuz

Kulüp yönetimi olarak yaklaşık 14 yıl aradan sonra Erzurum’dan bir futbolcuyu Milli takıma gönderme mutluluğu yaşadıklarını belirten Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın, bu tablonun kendileri için gurur kaynağı oldu. Özakalın, “Biz Ozan Arif Önal’ı uzun uğraşlar sonucunda Galatasaray’dan transfer ettik. Kendisi Erzurum’a geldiği 15 gün içinde U19 Yaş Milli takımına çağrıldı. Bu bizim için bir gurur vesilesidir. Ozan Arif’e başarılar diliyoruz” dedi. Kulüp yöneticileri de U19 Yaş Milli takımına futbolcu vermenin sevinci içerisinde olduklarını söyledi.

 

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.