Erzurum Haber

Oteli Milletvekili Yılmaz istedi Burhanettin Kaya da verdi…

Oteli Milletvekili Yılmaz istedi Burhanettin Kaya da verdi…
831 Kez
10 Aralık 2012 - 15:11

Kaya Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Erzurumlu iş adamı Burhanettin Kaya ve AK Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz’ın katkılarıyla Erzurum Büyükşehir Belediyespor, üç büyüklerin kamp yaptığı Antalya Belek’teki Hotel Riu Kaya’da sezonun ikinci yarısına hazırlanacak.

Spor Toto 3’üncü lig 3’üncü grupta mücadele eden Erzurum Büyükşehir Belediyespor, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi üç büyüklerin kamp yaptığı Antalya Belek’te ikinci yarı hazırlıkları için kampa girecek. Kaya Holding’in Yönetim Kurulu Asil Başkanı ve aynı zamanda Erzurumlu iş adamı Burhanettin Kaya ve AK Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz’ın katkılarıyla Mavi Beyazlı ekip, Hotel Riu Kaya’da kamp yapacak.

27 Aralık – 18 Ocak tarihleri arasında üç büyüklerin kamp yaptığı tesislerde sezona hazırlanacak olan Erzurum ekibi, iş adamı Burhanettin Kaya ve Parlamenter Adnan Yılmaz sayesinde Akdeniz’in atmosferinde sezona iddialı bir şekilde enerji depolayacaklar.  Erzurum Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Saim Özakalın, Mavi Beyazlılar’ın işadamı, bürokrat, parlamenter, sivil inisiyatif grubu ve taraftarlardan aldığı destekle hedefine emin adımlarla ilerlediğini söyledi. Kaya Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Kaya ve AK Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz’ın kulübe büyük bir jest yaptığını ifade eden Başkan Özakalın, “İki büyük değerli ağabeyimizin desteği bu takımın artık hedefe ulaşmada önünde hiçbir engel bulunmadığının bir kanıtıdır. Bürokrat, siyasetçi,taraftarlar, milletvekillerimiz ve kıymetdar iş adamlarımız ortak bir hedef için kilitlendi. O hedefin adıda 2. Lig’dir. Bu amaca ulaşacağız. Bize verilen desteklerle her türlü engeli aşıp başaracağız” dedi.

“Tek bir amaç için kilitlendik”

Başkan Özakalın, Erzurum sevdalılarının tek bir amaca kilitlendiğini ifade ederek, “Tüm Dadaşlar tek bir amaç için kilitlendik. Şehir dışında yaşayan işadamlarımız, temsilcimize büyük destek veriyor. Kaya Holding de bunun bir nişanesidir. Değerli iş adamımız, ağabeyimiz Burhanettin Kaya ve Vekilimiz Adnan Yılmaz’ın jestiyle 27 Aralık – 18 Ocak tarihleri arasında Antalya Belek’teki Hotel Riu Kaya otelde kamp yapacağız. Takımımız 20 gün burada ikinci yarı hazırlıklarını sürdürecek.Hiçbir bedel talep etmeksizin bizlerden bu desteği esirgemeyen büyüklerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Altın Eldiven’den Mavi Beyazlılar’a destek

Üniversite yıllarında katıldığı Türkiye Boks Şampiyonası’nda altın madalya kazanan ve o dönem Milli boksör olan AK Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, sporcu kimliğini hiçbir zaman unutmadığını, elinden gelen gayretle spora ve sporcuya destek olmaya çalıştığını ifade etti. Parlamenter Yılmaz, “Temennimiz Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un bir üst lige çıkmasıdır. Ben sporcu bir camiadan geliyorum. Bir dönem Palandökenspor’un sporcusu, Donatımspor’un da yöneticisi ve başkanıydım.  1977-1978’deki Türkiye Boks Şampiyonası’nda 81 kiloda altın madalya kazandım. Sporcu bir mazim olduğu için ben de bu çorbada bir tuzum olsun istedim. Malumunuz Kaya Holding’in sahibi Burhanettin Kaya Beyefendi bizim akrabamızdır. Ona ricada bulundum. O da lütfetti ve Erzurumlu olması hasabiyle temsilcimizi Antalya’daki otellerinde ağırlama sözü verdi. Şahsım ve Erzurumlular adına Burhanettin Kaya Beyefendi’yi bu jestinden ötürü kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

“2. Lige çıkacağız” 

AK Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un 2. Lige çıkacağını kaydetti. Vekil Yılmaz, “Biz 2. Lige çıkacağız. Belediye Başkanımız Ahmet Küçükler başta olmak üzere, Kulüp Başkanı Saim Özakalın, Karadayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Metin Karadayı, değerli yönetim kurulu üyeleri, malzemeciler, kulüp çalışanları, cefakar taraftarımız ve Mavi Beyazlılar’a gönül veren tüm dostlarımıza şehrim adına teşekkür ediyorum. Hep birlikte el ele, gönül gönüle verip takımımızı bir üst lige çıkaracağız. Bize düşen görev neyse biz siyasetçiler olarak her zaman yapmaya hazırız” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.