Erzurum Haber

Ömrü 10 maç sürdü

Ömrü 10 maç sürdü
708 Kez
30 Mayıs 2019 - 16:29

Erzurum/zirve2000 Galatasaray’da bir sezonda kazandığı üç kupayla adı ‘Üç kupalı Hoca’ olarak ünlenen Hamza Hamzaoğlu’nun BB Erzurumspor ile serüveni 10 maç sürdü.

Nurullah PALA/PUSULA

BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, yeni sezonda Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile çalışmayacaklarını söyledi,

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Erzurum İl Temsilcisi Vedat Refayeli tarafından Sport Otel’de organize edilen iftar yemeğine katılan Üneş,”Hamza hoca ile yarım sezonluk antlaşma yapmıştık bir yıl daha opsiyonumuz vardı. Ancak kendisinin basında çıkan teliflere açığım mesajını aldık onun için yönetim olarak hocamızı teşekkür ediyoruz. Yeni sezonda Spor Toto Birinciliğini bilen ve Süper lig tecrübesi olan bir ismi takımın başına getireceğiz” dedi.

Erzurum’da 80 gün kaldı

Galatasaray’ı şampiyon yapan, Ziraat Türkiye Kupası ve Spor Kupa’yı Sarı-kırmızılı kulübün müzesine götürerek, ‘Üç Kupalı Hoca’ diye ünlenen Hamza Hamzaoğlu’nun Dadaştaki ömrü 10 maç sürdü. 80 gün Mavi-beyazlıların hocası olarak görev yapan Hamzaoğlu. Takımı Süper Ligde tutamadı.

Tecrübeli teknik adam, Dadaşların başında çıktığı 10 maçta 4 galibiyet, 5 mağlubiyet 1’de beraberlik aldı. Hamza Hamzaoğlu, 10 müsabakada BB Erzurumspor’a 13 puan kazandırdı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.