Erzurum Haber - 22 Ekim 2019, Salı

Oğlunun son anlarını çekti

25 Haziran 2019, 10:43

Erzurum/zirve2000 Erzurum’da grip şüphesiyle götürüldüğü özel hastanede tedavi görürken fenalaşıp Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen ve burada yaşamını yitiren 5 yaşındaki Hulusi Erdem’in hastanedeki son görüntüleri ortaya çıktı.

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Ahmet Erdem, oğlu 5 yaşındaki anaokulu öğrencisi Hulusi Erdem’i grip şüphesiyle özel bir hastaneye götürdü. Doktorun muayene ettiği Hulusi Erdem’e hemşire tarafından iğne yapıldı. Bir süre sonra fenalaşan Hulusi Erdem, hastanenin yoğum bakım servisine alındı. Buradan Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılan minik Erdem, doktorların tüm müdahalesine karşın kurtarılmadı.

Baba Ahmet Erdem, özel hastanede iğne yapılması sırasında oğlunun son görüntülerini kendi cep telefonuna çekti. Oksijen verilen ve annesi Sebila Erdem’in sürekli dua ettiği anları çeken baba Ahmet Erdem, bilinci kaybolmasın diye oğlu ile sürekli konuşuyor. Bu görüntülerden sonra özel hastanede ağırlaşan minik Hulusi kaldırıldığı üniversite hastanesinde yaşamını yitirmişti.

Oğlunun son anlarını çekti Videosuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*