Erzurum Haber

Noter tespiti yapıldı

Noter tespiti yapıldı
555 Kez
30 Mart 2014 - 15:26

Erzurum’da adeta efsaneleşen Halil Zeybek’in kardeşi olan ve bu kredi ile de Erzurum Büyükşehir Belediyespor’a transfer edilen Haluk Zeybek’in mavi-beyazlı ekipte ömrü uzun sürmedi. Performans düşüklüğü ve takım içindeki huzuru bozduğu gerekçesi ile A2 takıma gönderilen Haluk Zeybek, kimseye haber vermeden izinsiz bir şekilde şehri terk etti.

Nurullah PALA/ERZURUM

Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un orta saha oyuncularından Haluk Zeybek, yönetim ve teknik heyetten izinsiz olarak şehri terk etti. Erzurumspor forması altında attığı goller ve oynadığı futbolla yıldızlaşan Halil Zeybek’in ikiz kardeşi olan ve bu referansla Erzurum Büyükşehir Belediyespor’a büyük umutlarla transfer edilen Haluk Zeybek, kendisinden beklenilen performansı sergileyemedi. Takıma ağabeylik yapması içinde transfer edilen tecrübeli futbolcu, takım içinde huzursuzluğu bozduğu gerekçesi ile yönetim ve teknik heyetin ortak kararı ile A2 takımına gönderilme kararı alındı. Yönetimin A2 takım teknik heyetine teslim ettiği Haluk Zeybek, A2 takımla çalışmalara katılmayarak izinsiz bir şekilde şehri terk etti. Büyük umutlarla transfer edilen Haluk Zeybek’in şehri terk etmesi nedeniyle yönetim atağa geçti.

İdmana çıkmadı, hakkında noter tespiti yapıldı

Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un sorunlu yıldızı Haluk Zeybek, yönetim ve teknik heyet ile A2 takım teknik kurmaylarına izin vermeden şehri terk ederken, yönetim kurulu da harekete geçti. Mavi-beyazlı yöneticiler idman sahasına noter getirerek, Haluk Zeybek’in A2 takımla antrenmanlara çıkmadığını tespit ettirdi. Kulüp Başkanı Saim Özakalın, şehirden izinsiz olarak ayrılan Haluk Zeybek’e gerekli cezai işlemi uygulayacaklarını söyledi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.