Erzurum Haber

Neşeli ve güler yüzlüydü

Neşeli ve güler yüzlüydü
593 Kez
03 Mayıs 2013 - 11:13

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi’nden emekli diş hekimi Şeref Gündoğdu vefat etti.
Uzun yıllar SSK ve daha sonra Palandöken Hastanesi’nde Diş Hekimi ve Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Şeref Gündoğdu geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 2 çocuk babası olan Gündoğdu, bir süre önce emekliye ayrılmıştı. Gündoğdu’nun cenazesi öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verildi.

Erzurum Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Fazlı Erdoğan, Palandöken Hastanesi eski Başhekim Yardımcısı ve aynı zamanda emekli Uzman Diş Hekimi Şeref Gündoğdu’nun geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiş olmasından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Erdoğan, Gündoğdu’nun Erzurumlu vatandaşlar tarafından her zaman rahmetle anılacağını ifade etti.

Genel Sekreter Prof. Dr. Erdoğan: “Uzun yıllar SSK ve daha sonra Palandöken Hastanesi’nde Diş Hekimi ve Başhekim Yardımcısı olarak başarıyla görev yapan ve geçtiğimiz yıllarda emekliye ayrılarak yaşamını sürdüren değerli meslektaşımız Şeref Gündoğdu’nun geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiğini büyük bir teessürle öğrendim. Gerek mesleğine olan aşkı ve gerekse de ikili insan ilişkilerinde hastalarına ve çalışma arkadaşlarına karşı takındığı samimi, hoşgörülü ve iyi niyetli tavırlarıyla yediden yetmişe tüm Erzurumlu hemşehrilerimizin kalbinde ayrı bir yer edinen merhum Gündoğdu’ya yüce Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Erzurum halkına başsağlığı diliyorum” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.