Erzurum Haber

Muzaffer Bilazer’e tepki

Muzaffer Bilazer’e tepki
2.305 Kez
13 Haziran 2019 - 19:52

Erzurum/zirve2000 Spor Toto Süper Lig’e veda eden BB Erzurumspor, yeni sezon için Ümit Milli Takımı’nda Teknik Direktör Vedat İnceefe’nin yardımcısı olarak görev yapan Muzaffer Bilazer’i takımın başına getirdi. Muzaffer Bilazer ismi, taraftarları ikiye böldü. Bir kısım tafartarlar Bilazer isminin doğru olduğunu savunurken, bazı taraftar grupları ise, yapılan seçimin çok yanlış olduğunu savundular.

Yeni sezonda Süper Toto 1. Lig’de mücadele edecek olan BB Erzurumspor, yeni teknik direktörünü buldu. Mavi-beyazlılar, Ümit Milli Takımı’nda Teknik Direktör Vedat İnceefe’nin yardımcısı olarak görev yapan Muzaffer Bilazer ile anlaştı. Takımın başına Muzaffer Bilazer’i getiren Erzurum ekibinde, basın sözcüsü Ahmet Dal, Bilazer ile sezon sonuna kadar sözleşme yapılacağını açıkladı. Muzaffer Bilazer’in teknik direktör olarak getirilmesi taraftar gruplarını ikiye böldü. Bir kısım taraftar grubu Muzaffer Bilazer’in doğru bir seçim olduğunu savunurken bir kısmı ise BB Erzurumspor yönetimine tepki göstererek büyük bir yanlış yapıldığını söylediler.

BİLAZER’DE KİM?
Muzaffer Bilazer’in teknik direktör olarak getirlimesninin tam bir hüsran olduğunu savunan taraftarlar,” Muzaffer Bilazer’in ne başarısı var? Hangi takımı şampiyon yapmış, hangi Süper Lig veya 1.Lig takımını başarıya ulaştırmış? Erzurum’da Muzaffer Bilazer’i cebinden çıkaracak onlarca hoca var. Niye bu insanlar değerlendirilmedi. Zafer Demir’in takımdan gönderileceği konuşuluyor. Neden Erzurum’un yetiştirdiği insanlara üvey evlat muamelesi yapılıyor. Abdüsselam Gökcan, Zafer Demir, Burhanettin Dumlu, Öner Biricik, Sebati Öztürk, Sebahattin Güneş, Necdet Gümüşenek, Duygu Demir gibi isimler ilk akla gelenler. Muzaffer Bilazer bu takıma ve bu şehre ne verebilir. Takımda Süper Lig oyuncuları var. Muzaffer Bilazer bu futbolculara ne öğretecek. Çok yanlış ve hatalı bir isim oldu. BB Erzurumspor yönetimi bu kafayla takımı 1.Lig’den düşürür…”dediler.

DOĞRU TERCİH
Muzaffer Bilazer’in hatalı bir seçim olduğunu savunanlar kadar doğru bir tercih olduğunu savunan taraftarlar da var. Taraftarlar,”Muazaffer haoca Erzurum’da futbol oynadığı yıllarda çok başarılı bir performas göstermişti. Erzurumla olan bağını hiç koparmadı. Belki bir başarısı söz konusu değil ama Erzurum’da başarılı olacağına inanıyoruz”diye konuştular.

İŞTE TARAFTAR GÖRÜŞLERİ
Öncül Bitlisli: Bu şehirde nasıl bir Karadeniz lobisi var ki,her fırsatta onların isimleri zikrediliyor.Muzaffer kimdir nedir necidir.Kaliteli futbolcuydu evet,ama mesleğine olan ciddiyetsizliği yüzünden daha iyi yerlerde olması gerekirken silinip gitti.Yetenekli futbolcu olması,iyi hoca olacak anlamı taşımaz.Bu kişiyi tercih edecekseniz eğer bu sizin bir misyonunuzun ve süper lige çıkma gibi bir hedefinizin olmadığını gösterir.Bırakın artık şu isimleri de adam gibi adam bulup,takımı tekrardan üst lige çıkarmak için hedef belirleyin.Yok eğer bulunduğunuz konumdan memnun ve halkı bu şekilde avuta cağınızı sanıyor iseniz yanılıyorsunuz.Böyle bir düşünceniz var ise derhal o koltukları boşaltın.Boşaltın ki hedefi olan yöneticilerle yola devam edelim.Erzurum da zikrettiğiniz isimlerden daha iyi hocalar var.Ama ev danası öküz olmaz misali kimse şans vermiyor.Şunu unutmayın ki Erzurum halkı en az bu isimler kadar futboldan ve futbolcudan anlıyor.Tercihlerinizi bu faktörleri gözardı etmeden yapın.
/////////////////////

Osman Kutlu: Abdoc Burhanettin Dumlu benim insanım biraz milliyetçi olun ki kimse Karadeniz liyi kakalamasın hala yabancı sevdalısı bir ERZURUM
///////////////////////

Kubilay Dadaş: Abduş hocanın potresi onları futbolda okutur.abduş hoca nın büstüne bunlar ın bedenleri ulaşamaz ama malesef TÜRKİYE dahilerin varlıgı peşinden teyitlenir. ERZURUM da sucaut ekşbinin başına abduş gelmedikten sonra bala kadar iner bu böyle biline.
///////////////////////

Dadaş Mahmut: Bıktık bıktık yeter ya insanları kandırmayın.
////////////////////////

Kadir Ovat: Muzaffer bilazer in gelmesi ne kadar doğru ise Zafer demir’in gitmesi o kadar yanlış umarın başkan bu kararından döner.
///////////////////

Abdusselam Gökçan Muzafferin gelmesi doğru ise kadir ağabeğim senin zaferin benim gönderilmemde okadar dpğru.. iyi yapmışlar bize muzaffete başarılar dilerim.. muzafferin hangi hocalık deneğimi varmışta doğru tercih olmuş.
///////////////////

Muğdat Topçu Bence tez teskere alır.
/////////////////////////

Polat Avcı en uzun görevi akademi ligleri. kışa girmeden atta gider.
////////////////

Halil İbrahim Budak Bakın bunu burada dedim muzaffer iyi bir topçu olabilir iyi bir ERZURUM ve ERZURUMSPOR sevdalısı olabilir ama bunun işi değil bu gidişle biz elazığspor dan da kötü olacağız mazisi yokki sadece umut milli takımını çalıştırmış ne büyük bir işyapmış yazık yazık yazık bence öz ERZURUM evladı abdulselam hoca bundan daha iyi iş yapar ve daha da bilgilidir bence sayın ömer düzgün bey sen bu işi markette mal satmaya benzettin veya şahsuvaroğlu bu iş ford servisindeki arabalara benzetin her halde yeter artık bu şehir ve bu TARAFTAR sizden şampiyonluk bekliyor yapamiyacaksaniz eğer doktorun gidin insanın sabrını zorlamayın.
/////////////////////////////

Ercan Kızıldağ Sen demi abim Trabzon da 3.lig takımı yokmuydu oradan başlasın buradan değil.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.