Erzurum Haber

Muzaffer Bilazer’den önemli açıklamalar

Muzaffer Bilazer’den önemli açıklamalar
784 Kez
01 Temmuz 2019 - 15:18

Erzurum/zirve2000 Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Muzaffer Bilazer yeni transferle ilgili açıklamalarda bulundu. Teknik Direktör Bilazer,” 4 futbolcu ile anlaştık. İmza aşamasına geldi”diye konuştu.

Kanal 25 Televizyonunda “Biz Bize Erzurum Programı”nda Naci Ergen ve Nurullah Pala’nın sorularını cevaplayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Muzaffer Bilazer, transfer çalışmaları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Yapılan transferlerle ilgili ser verip sır vermeyen Teknik Direktör Bilazer,” 4 futbolcu ile anlaştık. İş imzaya kaldı. İsim vermek istemiyorum. 4 futbolcu ile de ayrıca görüşüyoruz. Anlaşma sağladığımız 4 futbolcunun 3’ü santrafor, 1’i ise defans. Anlaşmaya çalıştığımız oyuncular arasında da hem santrafor, hem defans, hem de orta saha var”dedi.

2 Temmuz Salı günü Erzurum’da topbaşı yapacaklarını söyleyen Teknik Direktör Muzaffer Bilazer,”Kampa anlaşıp imza attırmadığımız oyuncular katılmayacak. Altyapı ve mevcut futbolcularımız katılacak. Asker olan ve izin alan oyuncularımız 5 Temmuz’da kampa dahil olacaklar. 18 Temmuz’a kadar Erzurum’da kamp yapacağız. 22 Temmuz’da Topuk Yaylasında kampa devam edeceğiz. 3 hazırlık maçı Topuk Yaylasında, 3 hazırlık maçını da Erzurum’da yapacağız”diye konuştu.

Kendisine yapılan “Erzurumspor’u kaldıracak tecrübede değil” eleştirisine de cevap veren Teknik Direktör Muzaffer Bilazer, “Ben bu eleştiriye maruz kaldım. Erzurumspor’a futbolcu olarak geldiğimde 19 yaşındaydım. Başarılı oldum. Şimdi genç bir hoca olarak takımın başındayım. Tecrübem ve kariyerim bu takımı çalıştıracak düzeyde. Ben Erzurumspor’da başarılı olacağıma inanıyorum”dedi.

U21 takımından 7 futbolcuyu Erzurumspor’a katacaklarını söyleyen Bilazer, “Altyapı hocalarımızla konuştuk. U21’e çok emek verilmiş. İyi gençler var. Hepsini takıma almamız mümkün değil. 7 genç arkadaşımız bizimle çalışacaklar”diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.