Erzurum Haber - 24 Nisan 2019, Çarşamba

Meclis üyeleriyle helalleşti

11 Mart 2014, 16:13
Meclis üyeleriyle helalleşti

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Ahmet Küçükler, kurumun son meclis toplantısına katıldı. Meclis üyelerinden helallik isteyen Başkan Küçükler, kentte 10 yılda büyük işler yaptıklarını ifade ederek, bu başarıda meclis üyelerinin de büyük katkısının olduğunu söyledi.
Erzurum Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Ahmet Küçükler ile son toplantısını yaptı. Komisyon raporlarının görüşüldüğü meclis toplantısında konuşan Küçükler, mesai arkadaşlarından helallik istedi. Görev süresi boyunca uyumlu bir meclisle çalıştığını anımsatan Küçükler, şunları söyledi:
“İktidar ve muhalefet hiç ayrım yapmadan tüm mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Bugüne kadar sergilemiş olduğumuz çalışmalardan ötürü sizlere minnettarım. Ağız tadıyla güzel bir şekilde şehrimize hizmet ettik. Zaman zaman kızgınlık ve kırgınlık olsa da bu sadece şehir içindi, şahıs ve kişilerle ilgisi yoktu. İnşallah yeni dönemde bizim çalışmalarımıza ek olarak yeni hizmetler bu şehre kazandırılır. ”
ERZURUM`A TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYANDAN ALLAH RAZI OLSUN”
Başkan Ahmet Küçükler, Erzurum’a 10 yılda önemli hizmetler yapıldığını belirtti. Küçükler, meclis üyelerine seslenerek, şöyle devam etti:
“Birçok şehirde seçimden ötürü meclisler ertelenirken biz grup toplantımızı eksiksiz bir şekilde yaptık. Erzurum’da 10 yılda çok şey değişti. Bunda her birimizin çok büyük katkısı var. Bu şehre taş üstüne taş bırakan herkesten Allah razı olsun. Ben hakkımı size helal ediyorum, sizler de bana hakkınızı helal edin. Bundan sonraki yaşantınızda sizlere başarılar dilerim.” Söz alan meclis üyeleri de Başkan Küçükler ile çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Başkan Küçükler, daha sonra meclis üyelerine plaket ve çeşitli hediyeler takdim etti. Küçükler ayrıca, Divan-ı Gazi Restoran da meclis üyelerinin onuruna verilen yemeğe de katıldı ve mesai arkadaşlarına çalışmalarından ötürü bir kez daha teşekkür etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*