Erzurum Haber

Maç pazar günü

Maç pazar günü
393 Kez
28 Mart 2015 - 18:02

Erzurum/zirve2000 BB Erzurumspor’u Orhangazi maçında zafere taşıyan golü atan Oltan Karakullukçu, Pazar günü oynanacak olan Güngören karşılaşmasında da gol sözü verdi.

Nurullah PALA/ERZURUM
Geçtiğimiz hafta Kazım Karabekir’de oynanan BB Erzurumspor- Orhangazi maçında takımını zafere taşıyan golü atan Oltan Karakullukçu, Pazar günü deplasmanda oynanacak olan Güngören maçında da gol atmak istediğini söyledi. Orhangazi maçında oyuna sonradan girerek takımına galibiyeti getiren golü kaybeden Oltan, Pazar günü de İstanbul’daki Erzurumluların desteği ile Güngören karşılaşmasını da kazanacaklarını ifade etti. Oltan Karakullukçu, “İnşallah Güngören’e de gol atarım. İnanıyorum ki, taraftarımızın da desteği ile maçta kazanan taraf biz olacağız” dedi.
Üç futbolcunun tedavisi sürüyor
Mavi-beyazlı takımda İstanbul Güngörenspor maçının hazırlıkları tamamlandı. BB Erzurumspor’da sakatlıkları yüzünden Orhangazi maçında forma giyemeyen Cihan ve Osman Berkay’ın yanı sıra Orhangazi maçında sakatlanan Özkan da takımdan ayrı çalıştı. Cihan ve Özkan düz koşu yaparken, Osman Berkay ise spor salonunda kendine verilen programı uyguladı. Bu futbolcuların kadroya alınıp alınmayacağı yolculuk öncesi belli olacak.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.