Erzurum Haber - 24 Nisan 2019, Çarşamba

Lokantacılar yeniden Zeki Pınar’ı seçti

21 Şubat 2014, 11:24
Lokantacılar yeniden Zeki Pınar’ı seçti

Erzurum’da lokantacılar odasının seçiminde başkan Zeki Pınar ile vekili Latif Yıldız yarıştı. 244 oyun kullanıldığı seçimde mevcut başkan Zeki Pınar, rakibine 40 oy fark atarak yeniden seçilmeyi başardı.

Mihriban Yeşim KÖSEOĞLU/ERZURUM

Erzurum Lokantacılar Odası’nda başkan Zeki Pınar, yeniden başkanlığa seçildi. Üyelerin ilgi gösterdiği genel kurulda Zeki Pınar 142 oy alırken, rakibi Latif Yıldız 102 oyda kaldı.

Lokantacılar Odası’nın genel kurulu Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat’ın divan başkanlığında toplandı. Mevcut başkan Zeki Pınar ile yönetimdeki vekili Latif Yıldız’ın aday olduğu genel kurulda yönetim kurulu faaliyet ve hesap raporları okundu.

Mevcut başkan Zeki Pınar’ın konuşma yapmadığı genel kurulda diğer aday Latif Yıldız, 12 yıldan beri oda yönetiminde olduğunu hatırlattı. Yıldız, lokantacıların sorunlarını çok iyi bildiğini ve çözmek için göreve talip olduğunu ifade söyledi.

Konuşmalardan sonra seçime geçildi. Lokantacıların büyük ilgi gösterdiği genel kurulda Başkan Zeki Pınar 142 oyla yeniden başkanlığa getirildi. Diğer aday Latif Yıldız’a ise 102 oy çıktı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*