Erzurum Haber

Ligi tanıyan teknik adamlarla ilgileniyoruz

Ligi tanıyan teknik adamlarla ilgileniyoruz
387 Kez
25 Mayıs 2013 - 12:22

Furkan NEHRİ/ERZURUM

Spor Toto 3. Lig 3. Grupta play offu kaçıran Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da teknik direktör arayışları sürüyor. Mavi-beyazlı kulübün başkanı Saim Özakalın, birkaç gündün gazete sayfalarını süsleyen Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu konusuna değinerek, tecrübeli hocanın şu anda gündemlerinde olmadığını söyledi. Akalın, “Sadi Tekelioğlu’nun Erzurumlu futbol severler için ne kadar önemli bir isim olduğunu biliyoruz.  Erzurum’a tarihi zaferler kazandırdı. Ancak şu anda Sadi Tekelioğlu gündemimizde yok. Başka hocalar gündemimizde var” dedi.

Ligi tanıyan teknik adamlarla ilgileniyoruz

Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un Başkanı Saim Özakalın, şu anda bu ligi daha yakından tanıyan isimlerle ilgilendiklerinin altını çizerek, “Hoca isimlerinin olduğu dağarcığımızda bir çok isim var ve bu isimler üzerinde araştırmalar yapıyoruz. Bizi başarıya götürecek ve kulübümüzün bünyesine uyum sağlayacak isimlerden birini takımın başına getirmek istiyoruz. İnanıyorum ki, camiamızın ve taraftarımızın beklentilerine cevap veren bir ismi takımın başına getireceğiz” diye konuştu.

Onursal Başkan Küçükler’in de görüşü alınacak

Büyükşehir Belediyespor Başkanı Saim Özakalın, kulüp yönetimi olarak şu anda teknik adam konusunda çalışmaların sürdüğünü ve aceleci olmayacaklarını ifade ederek, Onursal Başkan olan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’in de görüşlerine başvuracaklarını ve Küçükler ile de bir istişare yapacaklarını söyledi. Özakalın, “Yönetim olarak onursal başkanımız Ahmet bey ile de oturup konuşacağız ve son kararımızı verdiğimiz ismi takımın başına getireceğiz” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.