Erzurum Haber

Lig maçlarına hazırlanıyorlar

Lig maçlarına hazırlanıyorlar
350 Kez
19 Ağustos 2013 - 18:44

Bolu’dan sonra kendi evinde toplanarak lig maçlarının hazırlıklarına start veren Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da hazırlıklar yoğun bir şekilde sürüyor.

Nurullah PALA-ERZURUM

Spor Toto 3. Lig 2.Grupta mücadele edecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon öncesinde üçüncü kez topbaşı yaptı. Kendi evinde lig maçlarının hazırlıklarını start veren Erzurum ekibi, şimdiden Elibol Sandıklı maçının hazırlıklarına hız verdi. Bu sezon yenilenen teknik ve futbolcu kadrosu ile İlk etap kampını Erzurum’da yaptıktan sonra ikinci etap kamp çalışmalarını Bolu’da yapan Büyükşehir Belediyespor, Perşembe gününden itibaren Sandıklı maçı hazırlıklarına başladı. 01 Eylül Pazar günü kendi evinde liginde ilk maçında karşılaşacağı Elibol Sandıklı maçı hazırlıklarına başlayan Mavi-beyazlılar, taraftarının önünde oynayacağı ilk maçı üç puanla kapatmak için yoğun planlar yapıyor.

Kaptan Fatih nişanlandı

Önceki gün yapılan ilk idmana Teknik Patron Yavuz İncedal katılmadığı için idmana yardımcı antrenör Gökhan Kaynak nezaret etti. İdmana izinli olan Sefer ile nişan töreni olan Kaptan Fatih Gültekin katılmadı. Bir saati aşkın süren antrenman kros ve kültür fizik ağırlıklı geçti. Mavi-beyazlılar, dün de çalışmalara devam etti. Erzurum ekibi, Yarın saat 17.00’da  Erzincan’da Refahiyespor ile bir hazırlık maçı yapacak. Mavi-beyazlı takım, komşu ilin takımın karşısında hazırlık maçı olmasına rağmen iyi bir sınav vermek istiyor.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.