Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Küçükler ne yapsın?

Küçükler ne yapsın?
12 Ağustos 2013 - 19:11

Küçükler ne yapsın?

İki dönem üst üste Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Küçükler, şimdi üçüncü kez seçilmek ve bir ilki başarmak için var gücüyle çalışıyor.

Erzurum’a hiç bir şey yapmadı dersek, hem yalan söylemiş oluruz hem de İndallah huzurunda bize sorarlar bunun hesabını. Çok şey yaptı, ama bazı yaptığı hizmetlerde hatalarının olduğunu kendisi bile söylüyor.  Çok şey yaparken hata yapmamak mümkün değil.

Mesele bunlar değil elbette. Mesele Ahmet Küçükler’in yaptığı hizmetlere bazı kesimlerin engel koyması. En son yapılan havuz başındaki kent meydanı çalışmasının Kültür Varlıkları ve Anıtlar Kurulu tarafından durdurulması beklenmeyen bir gelişmeydi. Kim yaptı, kim yaptırdı, kimin vasıtasıyla oldu, bunları kestirmek aslında zor değil.

Parti içinde bir bölünmenin olduğu aşikar. İl Başkanı Murat Kılıç ile Ahmet Küçükler’in arasının iyi olmadığını artık sağır sultan bile duydu. İl Başkanı Kılıç’ın sahibi olduğu Kardelen TV’de Ahmet Küçükler’in çalışmalarını yerden yere vuran haberleri görmek mümkün. Hem de ne haberler. Erzurum’un içme suyunun kirli olduğunu anlatan habere partililer bile tepki gösterdi.

Tüm bunlar yaşanırken, Ahmet Küçükler Ramazan ayını da fırsat bilerek tüm ilçelere çıkarma yaptı. Yeni Büyükşehir Yasası’nı anlattı. İlçelere nasıl hizmet götüreceğini, yeni projelerini açıkladı.

Ahmet Küçükler’in karşısında Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı söylenen İl Başkanı Murat Kılıç, en büyük rakibini zayıflatmak için elinden geleni yapıyor. Peki Ahmet Küçükler bu yapılanlar karşısında ne yapmalı? Nasıl bir strateji belirlemeli? O da kendisine yapılan gibi partilisi olan kişileri yerden yere mi vurmalı? Hayır!

Küçükler, 8 yıl içinde yaptığı hizmetleri her platforma anlatmalı. Bunu yaparken her türlü enstrümanı kullanmalıdır. Çünkü Küçükler bana göre yaptığı hizmetleri bugüne kadar anlatamadı. Bunu çok büyük eksiklik olarak görüyorum.

Şimdi Ahmet Küçükler’in yapacağı tek şey, anlatmak, anlatmak, anlatmak…

 

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.