Erzurum Haber

Küçükler iddialı konuştu

Küçükler iddialı konuştu
433 Kez
23 Temmuz 2013 - 10:43

Erzurum Büyükşehir  Belediye Başkanı ve Belediyespor onursal başkanı Ahmet Küçükler, Erzurum’un artık 3. Lig’de miyadının dolduğunu ve mutlaka üst liglere çıkması gerektiğini söyledi. Başkan Küçükler, “Artık işi tesadüflere bırakmadan, ligi başından sonuna önde götürüp, şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

 

Nurullah PALA/ERZURUM

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı ve Belediyespor onursal başkanı Ahmet Küçükler, yeni sezon öncesinde iddialı konuştu. Küçükler, “Bu sezon şampiyon olmak istiyoruz ve bunun içinde hiç bir fedekarlıktan kaçınmayacağız” dedi. Mavi-beyazlı kulübe verdiği destekle dikkatleri üzerine çeken Başkan Küçükler, Saim Özakalın Başkanlığı’ndaki Erzurum Büyükşehir Belediyespor yönetimine de başarı için güvendiğini ve desteklediğini söyledi. Erzurum’un Büyükşehir olduğunu ve vizyonu geniş bir şehrin futbol takımının da artık üst liglerde olması gerektiğinin altını çizen Küçükler, “Geçen sezon gol averajı ile play offu kaçırdık ve 2. Lig’e çıkamadık. Artık yeni sezonda hedefimiz  şampiyonluk, ligin birinci haftasından son haftasına kadar yarışı önde götürüp, puan farkı ile şampiyon olmak istiyoruz. Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

İşi tesadüflere bırakmayacağız

Büyükşehir Belediyespor’un iki yıldır Play- Off’u kaçıran takım olduğuna işaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, bu sezon kesinlikle işi tesadüflere bırakmayacaklarını söyledi. Küçükler, “Erzurum’un konumu itibari ile üst liglerde olması lazım. Kulübümüz Büyükşehir Belediyespor’da artık 3. Lig’de miyadını doldurmuştur. Artık şampiyonluk zamanı gelmiştir. İnanıyorum ki, güçlenen bir yönetim, yeni bir teknik heyet ve yenilenen fufbolcu kadromuzla bu sezon bu işin üstesinden geliriz. Şimdiden takımımıza ve teknik kadromuza lig öncesinde başarılar diliyorum” dedi.

Taraftarımız tribünleri doldurmalı

Büyükşehir Belediyespor’un başarıyı yakalaması için maddi manevi hiç bir fedakarlıktan kaçınmayacaklarının da altını çizen Mavi-beyazlı kulübün onursal başkanı Ahmet Küçükler, taraftarın da lig boyunca tribünleri doldurmasını istedi. Erzurum taraftarının istediği zaman çok şeyler yaptığını ve skorun kendi takımının lehine dönmesinde önemli bir etken olduğuna işaret eden Küçükler, “Taraftarımızın ilgisi bizleri memnun ediyor. Ancak bu sezon lig boyunca sayısal bakımdan taraftarımızın daha fazla olmasını arzu ediyoruz. Futbol temaşa oyunudur. Seyirci takım bütünleşmesi çok iyi olmalı. İnanıyorum ki, çok iyi bir birliktelikle mutlu sona ulaşacağız. Güzel günler Erzurum’u bekliyor. Taraftarımızı daha çok desteğe davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.