Erzurum Haber

Köy ziyaretleri devam ediyor

Köy ziyaretleri devam ediyor
392 Kez
04 Haziran 2015 - 16:26

Erzurum/zirve2000 Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Köy Mahalleler gezisi kapsamanda Dere boğazı ve Emin Paşa Mezrasına adeta çıkarma yaptı.
Palandöken Belediyesi Meclis üyeleriyle birlikte köye çıkarma yapan Belediye Başkanı Orhan Bulutları ve ekibini köyde çok sayıda vatandaş karşıladı.
Konakta ağırlana Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Burada toplanan vatandaşla samimi bir ortamda sohbet eden Başkan Bulutlar,” Seçildiğimiz günden bugüne kadar en büyük arzumuz köylerimizin de şehirden farksız hale getirmektir. Çok şükür gücümüz nispetin de köylerimiz de büyük ilerlemeler kaydettik. Bugün itibariyle İlçemize bağılı köy mahallelerimizin tamamının sokaklarını ve meydanlarını kilit taş ile döşedik. Çocuk oyun grupları yerleştirdik. Elbette eksiklerimiz var. Bunu da biliyoruz ama kısa bir sürede aldığımız mesafe hiçte az değil. Bulunduğumuz köy mahallemize ve mezramızda el atarak eksiklerimizi tamamlayacağız. Bize yüklediğiniz sorumluluğu da bugüne kadar size verdiğimiz hizmetlerin çok daha fazlasıyla hak ediyorsunuz. Köylerimizi artık şehirlerden farksız hale getireceğiz” dedi.
“HAKLARINIZI HELAL ETTİRMEK İÇİN 24 SAAT ÇALIŞIYORUZ”
Köy ziyaretini gerçekleştirdiği Emin Paşa Mezrasında vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmasında Başkan Bulutlar; “Köylerimiz de başlattığımız kilit taşı çalışmalarımız da bu mezramızda nasibini alacaktır. Sizlere bunu sözü veriyorum; Bize duyduğunuz güveni asla boşa çıkartmayacağız. Bize inandığınızdan çok daha fazlasını size hizmet olarak sunmaya devam edeceğiz. Köyü mahalleye dönüştüren Büyükşehirle birlikte gece gündüz gözetmeksizin 24 saat esaslı çalışarak sizleri mahcup etmeyeceğiz. Sizin bizde olan haklarınızı helal ettirmek için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. Bugün Sizlerin desteğine çok büyük ihtiyacım var. Bu destek inşallah 7 Haziran da sandık başına gittiğimizde bir kardeşinizi olarak istisnasız bütün köyden talebim, hiçbir siyasi parti gözetmeksizin hangi partiye oy veriyorsanız saygı duyuyorum, ama bu seçimde bir kardeşiniz olarak, bir evladınız olarak sizden destek istiyorum” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.