Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Körüklü otobüse çarptılar

Körüklü otobüse çarptılar
19 Kasım 2012 - 15:02

Erzurum’un Palandöken ilçesinde bir otomobil, şehir içi yolcu taşımacılığı yapan körüklü otobüse çarparak takla attı. Kazada, hurdaya dönen otomobilin içerisinde bulunan iki kadın burunları bile kanamadan çıktı.
Edinilen bilgiye göre kaza, bugün saat 11.30 sıralarında Palandöken ilçesi Yenişehir semtinde meydana geldi. Esra Değirmenci idaresindeki 25 LN 486 plakalı otomobil seyir halinde iken, Orhan Ersoy yönetimindeki 25 LC 820 plakalı şehir içi yolcu taşımacılığı yapan körüklü otobüse çarparak takla attı. Çarpmanın etkisiyle otobüs içerisindeki yolcular büyük panik yaşarken, takla atan ve hurdaya dönüşen otomobilden sürücü ile yanındaki kadın arkadaşı sağ olarak çıkarıldı.
Otobüs içerisinde bulunan görgü tanıkları kadınların burunları bile kanamadan kazayı atlatmalarının mucize olduğunu ifade ederek, “Yukarıdan çok hızlı bir şekilde geliyordu. Tam çarpacak dedim ki otobüse ortadan çarpıp takla attı. Çok korktuk. Allah’tan kimseye bir şey olmadı” dedi.
Kaza sonrası kadın sürücü gözyaşlarına boğulurken, trafik polisleri teskinde bulundu. Öte yandan olayın şokunu yaşayan bazı otobüs yolcularının da gözyaşlarına boğuldukları gözlenirken, kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.