Erzurum Haber

Köpeği kangala boğdurdular

Köpeği kangala boğdurdular
5.249 Kez
04 Mayıs 2020 - 11:35

Erzurum/zirve2000 Erzurum’da sahipsiz bir sokak köpeğini iki kangal köpeğine boğdurmaya çalışan 3 kişiden 2’si gözaltına alınırken videonun ise 4 yıl önce çekildiği ortaya çıktı.

Erzurum’un Şenkaya ilçesinden meydana gelen olayda Halil Eren C. (19), Emircan Y. (19) ve Doğan Ö. (19) isimli 3 arkadaş evlerinin bahçesinde sahipsiz bir sokak köpeğinin üzerine 2 kangal köpeği saldı. İddiaya göre, 4 yıl önce çektikleri bu anları gösteren videoyu yakın geçmişte sosyal medyadan paylaştı. Sosyal medyada hızla yayılan videoya bir çok kişi tepki gösterirken Şenkaya İlçe Emniyet Müdürlüğü olayla ilgili çalışma başlatarak Halil Eren C., Emircan Y. ve Doğan Ö. isimli 3 arkadaşın peşine düştü.

İkametgâhlarında bulunarak gözaltına alınan Eren C. ve Emircan Y. ifadelerinde olayın 4 yıl önce gerçekleştiğini ve İstanbul’da yaşayan Doğan Ö.’nün ise 2 yıl önce Şenkaya ilçesinden taşındığını ifade etti. Bunun üzerine videonun çekildiği yer incelendiğinde ise olay yerinde ki evlerin çatılarının değiştiği ve videonun geçmiş dönemlerde çekildiği anlaşıldı. Olayla ilgili savcılık tarafından başlatılan soruşturma devam ediyor.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
ÖZ YÖNETİMİ BELİRLEDİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
AMBULANS TIR’A ÇARPTI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HASANKALE’YE CAN SUYU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA İLGİNÇ OLAY
GÜNLÜK HABER AKIŞI
SEKMEN: ESNAF RAHATLAYACAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM EKSİ 27 OLDU
GÜNLÜK HABER AKIŞI
NEREYE DOKUNSAN ELİNDE KALIYOR

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.