Erzurum Haber - 06 Haziran 2020, Cumartesi

Komandolar gibi çalışıyorlar

14 Ekim 2019, 11:11
Komandolar gibi çalışıyorlar

Erzurum/zirve2000 Dadaş, Komandolar gibi Ekol Göz Menemen Belediyespor maçına bileniyor. BB Erzurumspor Teknik Patronu Erkan Sözeri oyuncularının pestilini çıkarıyor.

TFF 1. Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada, yüksek tempoda çalışıyor.

BB Erzurumspor, ligin 8. Haftasında karşılaşacağı Ekol Göz Menemen Belediyespor maçı öncesi hazırlıklarına kendi tesislerinde devam ediyor. Adeta komandolar gibi Menemene bilenen Mavi-beyazlılarda, Teknik Patron Erkan Sözeri, adeta oyuncularının pestilini çıkarıyor.

Lige verilen aranın kendilerine ilaç gibi geldiğini ve moral motivasyon açısından güzel bir kamp yaptıklarını söyleyen tecrübeli teknik adam Sözeri, oyuncularının çalışma temposundan oldukça memnun.

Antrenmanlar Komando eğitimini aratmıyor

Teknik Direktör Erkan Sözeri ve yardımcıları yönetiminde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Mavi-beyazlı takımının deneyimli teknik patronu Sözeri, adeta futbolcularına Komando eğitimi yaptırıyor. Antrenmanda İstasyon ağırlıklı çalışmada oyuncularının pestilini çıkaran, tecrübeli teknik adam, Menemen maçı öncesinde futbolcularına güvendiğini söyledi.

Teknik Patron Sözeri, “Takım olgusu adına milli maç arası bizim için derece önemli oldu. Bunun semeresini de Menemen deplasmanında göreceğimiz inancındayım” dedi.

Komandolar gibi çalışıyorlar Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*