Erzurum Haber

Koltuğuna oturdu

Koltuğuna oturdu
339 Kez
20 Haziran 2014 - 19:01

AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, memleketinde büyük bir coşkuyla karşılandı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan görevlendirmeyle İl Başkanlığına atanan Başkan Yeşilyurt, Başkent dönüşü Erzurum Havalimanı’nda büyük bir sevgi seliyle karşılandı. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan, Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, AK Parti Erzurum Kadın Kolları Başkanı Hilal Demir, Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Kocaman, belediye meclis üyeleri ve partililer tarafından karşılanan Yeşilyurt’a vatandaşlar alkış tezahüratında bulundu. Erzurum Havalimanı’nda, gazetecilere açıklama yapan AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, kendisine bu görevi layık gören Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarını sundu. Başkan Yeşilyurt, “Sayın Başbakanımızın yaptığı görevlendirme neticesinde Erzurum İl Başkanlığı görevi şahsımıza tevdi edildi. Sayın Başbakanımızın teveccühünden dolayı bize destek veren partililerim ve hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.
“ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ”
AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Erzurum Havalimanı’ndaki karşılama töreni sonrası AK Parti Palandöken İlçe Başkanlığı’na geçti. Burada konfeti ve güllerle karşılanan Başkan Yeşilyurt, kendisine hayırlı olsun ziyaretine gelen partililere bir kez daha teşekkür etti. Burada da kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Yeşilyurt, kendisine verilen görevin önemine dikkati çekti. Başkan Yeşilyurt, şöyle devam etti:
“Başbakanımız, AK Dava’nın Dünya Lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan, kadim şehrimizin İl Başkanlığı görevini bize tevdi etti. Bu görevin sorumluluğu ve bilincinde halkımızın hizmetkarı olacağımızı ifade etmek isterim. AK Dava’ya gönül veren bir kardeşiniz olarak her zaman insanları kucaklayan, sorunlarıyla hemhal olan, onlara hizmet eden ve çözüm odaklı çalışan bir prensibi şiar edineceğiz. Tek derdimiz Erzurum olacak. Şehrimizin sorunları kendi problemimiz, sevinci de ortak paydamız olacak.”
BASIN TOPLANTISI YAPTI
AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, parti binasında ilk basın toplantısını yaptı.
Yenişehir İlçe Başkanı Fatih Yeşilyurt AK Parti’nin 4. İl Başkanı oldu. İl yönetimini önümüzdeki günlerde hazırlayacak olan Fatih Yeşilyurt, “Partimizin emrinde, Erzurum’a hizmet için çalışacağız. Allah’ın izniyle de, başarılarımızı çok daha ileri seviyelere taşıyacağız” açıklamasında bulundu.
Yeşilyurt, “Yeni bir sayfa açıyoruz. Bizden önce görev yapan Murat Kılıç başkanımıza ve değerli yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz. Hizmetlerini her zaman hayırla yad edeceğiz. Bunun yanında kuruluşundan bu güne kadar partimizin teşkilat kademelerinde yer alan herkese kucağımızı açıyor, birlikte çalışmayı ve yüreklerimizi birleştirmeyi taahhüt ediyoruz. Bizi bu göreve layık gören başta sayın Başbakanımız olmak üzere, Partimizin Genel Merkez yöneticilerine şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca, bize güvenen teşkilatlarımızın tüm mensuplarına da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
Basın toplantısı sonrasında Milletvekili Adnan Yılmaz, Yeşilyurt’a çiçek takdim etti.
ADNAN YILMAZ’ın ZİYARETİ
AK Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu ile AK Parti Erzurum Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Kocaman’ın da bulunduğu ziyaret, samimi bir atmosferde geçti. Yeşilyurt’a yeni görevinde başarılar dileyen Parlamenter Yılmaz, “Değerli Başkanımız Fatih Yeşilyurt Beyefendi AK Dava’ya hizmet etmiş ve partimize önemli katkılarda bulunmuş Erzurum sevdalısı bir kardeşimizdir. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi tarafından bu önemli makama görevlendirilen Başkan Yeşilyurt inanıyorum ki bu görevinde de başarılı işlere imza atacaktır, buna inancım tamdır. Biz Erzurum milletvekilleri olarak Başkanımızın her zaman yanındayız” dedi. İl Başkanı Yeşilyurt da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
ETÜ YÜKSEK İRTİFADA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
MAVİ YOLCULUK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
İSTANBUL’DA ERZURUM RÜZGARI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HAYATINI KAYBETTİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
İŞTE AYDIN’IN YENİ EKİBİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA KAZA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
MAÇ CUMARTESİ 13.30’DA

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.