Erzurum Haber

Kıyma 20 TL.

Kıyma 20 TL.
395 Kez
04 Temmuz 2013 - 10:57

Erzurum Ticaret Borsasını Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu’nu ziyaret eden , Erzurum Kasaplar Odası Başkanı Kenan Ejder ile Yönetim Kurulu Üyeleri , yaklaşan Ramazan ayı öncesi fikir alış verişinde bulundular.
Amaçlarının yaklaşan Ramazan ayı öncesinde vatandaşların Sağlıklı Kırmızı Et tüketimini temin etmek olduğunu vurgulayan Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu, ‘Her sene yaptığımız gibi bu senede vatandaşlarımızın Ramazan ayı boyunca tüketecekleri Kırmızı ette Sağlıklı ve hijyenik bir ortamın sağlanması için Kasaplar Odası Yönetimi ile bir araya geldik . Kendilerine desteklerimizi yineledik. Kesimlerini Sağlıklı ve hızlı bir şekilde yapmaları yönünde bizde çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız.” dedi.
Kasaplar Odası Başkanı Kenan Ejder ise yaptığı açıklamada , Bu yıl kırmızı et fiyatlarında her hangi bir artışın söz konusu olmayacağını belirterek “Et fiyatlarının Kıyma Bazında 20 TL, Kuşbaşı Bazında ise 23 TL olacağının altını çizen Başkan Ejder , vatandaşımızdan tek isteğimiz hazır kıyma almamalarıdır. Alacakları eti görerek almalarıdır.” şeklinde konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.