Erzurum Haber

KEREM BERK’İ ZİYARET ETTİ

KEREM BERK’İ ZİYARET ETTİ
4.869 Kez
18 Eylül 2020 - 14:51

Erzurum/zirve2000 Ankaragücü maçında müthiş bir performans ortaya koyan İbrahim Sissoko, taraftarın gönlünde taht kurarken, yaptığı sosyal bir hareketle de takdir kazandı.

Nurullah PALA/PUSULA

BB Erzurumspor’un Fildişi Sahilli yıldızı İbrahim Sissoko, örnek hareketi ile takdir kazandı.

Ligin ilk haftasında MKE Ankaragücü ile oynanan maçta yaptığı asist ve verdiği paslarla dikkat çeken İbrahim Sissoko, 7 yaşındaki lösemi hastası Kerem Berke Ören’e tedavi gördüğü hastanede sürpriz ziyarette bulundu.

Ankaragücü zaferinin Kahramanlarından Sissoko’nun örnek hareketine alkış tutan taraftarlar, “Helal olsun Sissoko’ya en güzel pası Kerem Berke Ören’e attı” dedi.

ATAUNİ Yakutiye Araştırma Hastanesi’ne koştu

Lösemi hastası minik Kerem Berke Ören, hayranı olduğu İbrahim Sissoko’yu görmek istedi.

Sissoko da pandemi sürecinde her türlü riske karşılık minik Kerem Berke’nin istediği yerine getirdi.

Ankaragücü maçı sonrası Atatürk Üniversitesi Yakutiye Araştırma Hastanesi Çocuk Servisine koşan İbrahim Sissoko, sosyal mesafe kurallarına uyarak minik Kerem Berke’yi selamladı.

Çok sevdiği hayranı olduğu Fil Dişi Sahilli yıldızı  karşısında gören Kerem Berke, sevinç dolu anlar yaşadı.

Karadağoğlu aracı oldu

Mustafa Ören isimli vatandaş, Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi Çocuk Hemotoloji Onkoloji Servisi’nde lösemi tedavisi gören oğlu Kerem Berke Ören’e sürpriz yapmak için internetten yayın yapan Büyük Erzurumspor1968 sayfasının yöneticisi Fatih Karadağoğlu’ndan yardım istedi.

Koronavirüs (Covid-19) öncesinde minik oğlu Kerem Berke’yi  BB Erzurumspor’un maçlarına götüren baba  Mustafa Ören, oğluna moral vermesi için çok sevdiği futbolcu İbrahim Sissoko’nun hastaneye davet etti.

Kerem Berke’nin babası Mustafa Ören’in isteğini ‘Mennuniyetle’ cevabını veren Dadaşların yetenekli ismi, hastanede ziyaret ettiği minik yavruya müthiş moral aşılarken, Ören ailesini de mutlu etti.

Ören Ailesi, sürpriz için Sissoko’ya ve Büyük Erzurumspor1968 sayfa yöneticisi Fatih Karadağoğlu’na teşekkür etti. Bir süre Kerem Berke ile sohbet eden İbrahim Sissoko, küçük taraftara tüm takım arkadaşlarının imzası olan forma sözü vererek, hastaneden ayrıldı.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBuyukErzurumspor1968%2Fvideos%2F316976506198932%2F&show_text=0&width=267″ width=”267″ height=”476″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true”></iframe>

 

 

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.