Erzurum Haber

Kan kokuyor…

Kan kokuyor…
477 Kez
28 Mayıs 2013 - 15:13

Erzurum’da bir gün içerinde yaşanan 3 ayrı kavgada 16 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

SİLAHLA TEHDİT EDİP, SOPAYLA AĞIR YARALADILAR
Erzurum’da su meselesi nedeniyle çıkan tartışmada iki kardeş tartıştıkları şahsı silahla tehdit edip sopayla ağır yaraladılar.
Edinilen bilgiye göre; Erzurum’un Pasinler İlçesinde meydana gelen olayda C.K ve kardeşi Y.K isimli şahıslar su meselesi yüzünden tartıştıkları S.D isimli şahsı silahla tehdit ettikleri ve sopa vurarak yaraladıkları iddia edildi. Yaralanan S.D isimli şahsın durumunun ağır olduğu ve Bölge Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavisine devam edildiği öğrenilirken, olayla ilgili tahkikat sürüyor.

ÇOCUKLARIN ZİNCİRLİ KAVGASI: 5 YARALI
Erzurum’un Yakutiye İlçesinde çocuklar arasında meydana gelen ve zincirlerin kullanıldığı kavgada 5 çocuk yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, Erzurum’un Yakutiye İlçesine bağlı Güzelova Mahallesinde dün meydana gelen olayda, M.K ve S.K isimli çocuk ile aralarında anlaşmazlık bulunan T.C, M.Ç ,E.T, A.Ç, M.K., isimli çocuklar kavgaya tutuştu.
M.K., ve S. K., kavgaya tutuştukları 5 çocuğa zincirlerle karşılık verdi. Zincir darbesi olarak yaralanan 5 çocuk hastaneye kaldırıldı.
Olayla ilgili yakalanan şüpheli iki çocuk ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

ERZURUM’DA KARDEŞLERİN TARLA KAVGASI : 5 YARALI
Erzurum’da kardeşler arasında yaşanan arazi anlaşmazlığı kavga ile sonuçlandı. Kavga beş kardeş birbirlerini yaraladı.
Edinilen bilgiye göre; Erzurum’un Olur İlçesine bağlı Taşlı köyünde meydana gelen olayda C.A, C.A, C.A, S.A ve A.A isimli kardeşler arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı ve tartışma sonucunda birbirlerini tekme ve tokat vurmak suretiyle yaraladıkları iddia edildi. Olayla ilgili yakalanan şahıslar ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.