Erzurum Haber

Kamyonet şarampole yuvarlandı

Kamyonet şarampole yuvarlandı
455 Kez
06 Temmuz 2015 - 14:27

Erzurum/zirve2000 Erzurum’da meydana gelen 3 ayrı trafik kazasında 1 kişi öldü 6 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, ilk olay Erzurum’un Aziziye ilçesi Üçköse Mahallesi’nde meydana geldi. T.K. isimli şahsın yönetimindeki kamyonet, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak şarampole devrildi. Kazada yolcu olarak bulunan E.Ç. olay mahalinde hayatını kaybetti, araç sürücüsü T.K. ve L.K. yaralandı. Yaralılar kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
İkinci olay Erzurum’un Horasan ilçesi Çiftlik Mahallesinde meydana geldi. İ.Ü. isimli şahsın yönetimindeki otomobil, sürücüsünün hatalı sollama yapması üzerine karşı şeritten gelen N.T. isimli şahsın yönetimindeki kamyonet ile çarpıştı Kazada otomobilde yolcu olarak bulunan 10 yaşındaki E.S.K. ve kamyonet sürücüsü N.T. yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Diğer yaralamalı trafik kazası ise Erzurum’un İspir ilçesi Köprüköy Mahallesi’nde R.K. isimli sürünün yönetimindeki kamyon karşıdan dikkatsizce gelen bisikletle çarpıştı. Kazada bisiklette bulunan H.Y. ve Ü.T. yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.