Erzurum Haber

İşte Erzurum’un eniştesi

İşte Erzurum’un eniştesi
12.110 Kez
15 Nisan 2019 - 16:14

Erzurum/zirve2000 AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu dünyaevine giriyor.
AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu 28 Nisan’da yapılacak olan nikah töreni ile dünyaevine girecek. Prof.Dr. Ünsal Ban ile evlenecek olan Zehra Taşkesenlioğlu’nun nikahını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kıyacak. Ünsal Ban ve Zehra Taşkesenlioğlu’nun iki ay önce aile arasında yüzük taktığı öğrenildi. İstanbul WOV Otel de yapılacak olan nikah törenine Erzurum’dan da kalabalık bir davetli topluluğunun katılması bekleniyor.

ÜNSAL BAN KİMDİR?
Ünsal Ban, Ankara’da 1970 yılında doğdu. Çocukluğu Ankara’da geçti, ilk, orta ve lise tahsilini doğup büyüdüğü Başkent’te tamamladı. 1990 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Lisans, l996 yılında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Finansman Ana Bilim Dalı’nda Yüksek Lisans, 1999 yılında Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe-Finansman Ana Bilim Dalı’nda doktora eğitimini tamamlamıştır.
prof.dr.ünsa ban
Ünsal BAN, 1993 yılında Gazi Üniversitesi Ticaret ve Turizm Eğitim Fakültesi, Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Akademik kariyerini bu fakültede yürüten Ünsal BAN, 2005 yılında Gazi Üniversitesi Ticaret ve Turizm Eğitim Fakültesi Muhasebe/Finansman Anabilim Dalında Doçentlik kadrosuna, 2011 yılında da Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde profesörlük kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Ünsal BAN, Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.