Erzurum Haber - 04 Temmuz 2020, Cumartesi

İşte Erzurumspor’un yeni sezon formaları

9 Ağustos 2019, 16:41
İşte Erzurumspor’un yeni sezon formaları

Erzurum/zirve2000 BB Erzurumspor’un yeni sezonda giyeceği formalar görücüye çıktı. Dört çeşit yaptırılan formaların her biri ayrı bir anlam taşıyor. Damalı, Efsane, Asalet ve Tertemiz formaları oldukça beğenildi.

Nurullah PALA/PUSULA-ÖZEL HABER

Yeni sezonda şampiyonluğu hedefleyen ve bir sezon aradan sonra tekrar Süper Lige dönmeyi kafasına koyan BB Erzurumspor’da yönetim yeni formaları da belirledi.

Bu sezon Uhlsport firması ile anlaşan ve maçlarda Uhlsport markasına ait formalar ile maçlara çıkacak olan Dadaşlar, yeni formalarını görücüye çıkardı.

Dört çeşit yaptırılan formalara damalı, efsane, asalet ve tertemiz isimleri verildi. Her forma kendi bünyesinde özel bir anlam taşıyor.

Damalı eskiden de vardı

Damalı formayı taraftarların beğenisine sunan BB Erzurumspor kulübü, damalı formaların eskiden Erzurumspor’da futbolcuların damalı forma giydiğini ifade etti. Dadaşın yaptırdığı dört forma içinde damalı forma da alternatifler arasında yer aldı.

Efsane çubuklu forma

BB Erzurumspor Kulübü, efsane çubuklu formayı da yaptırdı. Taraftarın beğenisine sunulan efsane çubuklu forma oldukça beğenilirken, bir çok maçta futbolcuların efsane çubuklu ile maçlara çıkması bekleniyor.

Asalet

Mavi-beyazlıların dört çeşit forması arasında asalet adı verilen İtalya Milli takımın da giyindiği mavi formalar yer alıyor. BB Erzurumspor’da futbolcuların maçlarda terleteceği formalar arasında Asalet de yer alıyor.

Tertemiz

Dadaşlar, bu sezon görücüye çıkardığı dört çeşit formadan birine ‘Tertemiz’ ismini verdi. Beyaz tonlu forma, geçtiğimiz sezon Dadaşların uğradığı haksızlıklara dikkat çekmek için yapıldı. Mavi-beyazlıların hakemler ve VAR yüzünden düşürüldüğüne dikkat çeken yönetim ‘Tertemiz’ ismini verdiği beyaz formayı da taraftarların beğenisine sundu.

İşte Erzurumspor’un yeni sezon formaları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*