Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

İlk hazırlık maçı yarın Bolu’da Silivri Belediyespor ile

İlk hazırlık maçı yarın Bolu’da Silivri Belediyespor ile
01 Ağustos 2013 - 11:24

İlk etap kampını Erzurum’da yapan Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıkları ikinci etap çalışmaları için Bolu’da kampa girdi.

Nurullah PALA-ERZURUM

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta Mücadele edecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlık döneminin ikinci etabını Bolu’da yapacak. Bolu Termal Otelde kampa giren Erzurum ekibi, hazırlıklara başladı. Teknik Direktör Yavuz İncedal, yardımcıları Gökhan Kaynak, Rıfkı Ekenler ve Cengiz Tarım yönetiminde Bolu’da ilk çalışmasını dün yapan Mavi-beyazlılarda kampda davet edilen tüm futbolcular katıldı. Erzurum, ekibinin ilk çalışması neşeli bir ortamda geçti. Teknik Patron Yavuz İncedal, kampta dört hazırlık maçı oynayacaklarını belirtti.

Belediyespor’u yoğun bir maç trafiği bekliyor

Erzurum Büyükşehir Belediyespor’u Bolu kampında yoğun bir hazırlık maçı trafiği bekliyor. Yarından itibaren hazırlık maçları yapacak olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor, kampta dört hazırlık karşılaşması oynanacak. Erzurum ekibi kamptaki ilk hazırlık maçını yarın Bolu’da Silivri Belediyespor ile oynayacak.Mavi-beyazlıların, bu maçın ardından en az üç hazırlık maçı daha oynamayı planladığı öğrenildi.Teknik Direktör Yavuz İncedal, Bolu kampını ve hazırlık maçlarını en iyi şekilde tamamlayıp, taraftarın karşısına çıkacaklarını ifade etti. İncedal, “Taraftarımıza zevk verecek ve onlara zafer yaşatacak bir takım olacağız” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.