Erzurum Haber

İkinci adam konuştu

İkinci adam konuştu
402 Kez
07 Haziran 2014 - 20:44

İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin’i ziyaret etti.
Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin’i makamında ziyaret eden İHA Bölge Müdürü Türkez, Keskin’e hayırlı olsun dileklerini iletti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in Başkanlığı’nda Erzurum için yeni yatırım projeleri çalışmalarını büyük bir özverilik içerisinde sürdürdüklerini söyledi.
Keskin,”Erzurum için, Erzurum’un yeniden yapılanması için seferber olduk. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın direktifleri, Belediyecilik hizmetinde üstün tecrübesi bulunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen ve ekibimizle birlikte modern projelerle hizmet kervanlarını ekleyeceğiz. Oluşturduğumuz ve oluşturacağımız ekiplerle Erzurum’da dört bir yandan hizmet seferberliği başlatacağız. Erzurumlu hemşehrilerimiz hizmetlerin en iyisine layıktır. Bize duyulan görevi boşa çıkarmayacağız” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.