Erzurum Haber

İki maç iki beraberlik

İki maç iki beraberlik
524 Kez
06 Ağustos 2013 - 11:30

İlk hazırlık maçında Keçiören’le 1-1 berabere kalan Erzurum Büyükşehir Belediyespor, ikinci hazırlık maçında Beylerbeyi ile 0-0 berabere kaldı.

Nurullah PALA-ERZURUM

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta şampiyonluk mücadelesi verecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor’un Bolu kampı devam ediyor. Teknik Direktör Yavuz İncedal, yardımcıları Gökhan Kaynak, Rıfkı Ekenler ve Cengiz Tarım yönetiminde ikinci etap kampı için Bolu’da bulunan Erzurum Büyükşehir Belediyespor ikinci hazırlık maçını Beylerbeyi ile yaptı. İlk maçta Keçiörengücü ile 1-1 berabere kalan Mavi-beyazlılar, ikinci hazırlık maçında Beylerbeyi ile karşılaştı. Termal Otel Tesisleri’nde oynanan maçta iki takımda doksan dakika boyunca birbirlerine gol atmaya muvaffak olamadı. Karşılaşma 0-0 bitti. Teknik Patron Yavuz İncedal, bir gün arayla üst üste oynadıkları iki maçın beraberlikle bittiğini belirterek, şu anda sonuçtan çok sahada yapmak ve uygulamak istedikleri sistemleri denediklerini söyledi. İncedal, “Oyun şablonumuz, oyun düzenimiz, sistemimiz ve kadromuz oturduktan sonra Erzurum’u mutlu edecek sonuçlar alacağız. Bu hazırlık maçlarının esas amacı da eksikleri görme adına yapılan maçlardır. Bu karşılaşmaları kendi açımızdan en iyi şekilde değerlendirmenin mücadelesini veriyoruz” dedi.

Görüşmeler tüm hızıyla sürüyor

Bir kaleci, birde oyuncu olmak üzere toplam iki futbolcu daha transfer etmeyi planlayan Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da hazırlıklar sürüyor. Sportif Direktör Necdet Gümüşenek, “Listemizdeki isimlerde görüşmelerimizi yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. İnanıyorum ki, bugün yarın kesin bir netice ile bu transferleri sonlandıracağız. Şu an transfer komitemiz listemizdeki futbolcularla yoğun bir şekilde transfer görüşmelerini devam ettiriyor” şeklinde konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.