Erzurum Haber

İftiracıların tezgahları başlarına yıkılacak

İftiracıların tezgahları başlarına yıkılacak
533 Kez
18 Nisan 2015 - 20:27

Erzurum/zirve2000 AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’ya yönelik başlatılan saldırılar nedeniyle bir kınama mesajı yayınladı. Yeşilyurt, “İftiracılığı kendilerine şiar edinmiş güruhların bu ahlaksızca ve kirli tezgahlarını millet bir kez daha başlarına yıkacaktır” dedi.
AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’ya bazı internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden başlatılan saldırılar nedeniyle bir kınama mesajı yayınladı. Yeşilyurt, “Sayın Efkan Ala’yı ülkeye kurdukları tuzağın ve oluşturmak istedikleri kaos ortamının önünde engel görenler, daha önce de yaptıkları gibi ahlaksızca kurgulanmış bir yalanla onu yıldırmak ve ona büyük sevgi duyan milletin sevgisini azaltmak için yeni bir iftira kampanyası başlatmıştır. Ancak iftirayı kendilerine şiar edinmiş güruhların bu ahlaksızca ve kirli tezgahlarını millet bir kez daha başlarına yıkacaktır” dedi.
Daha önce birbirlerinden farklıymış gibi görünen terör örgütleri ve paralel yapının artık birlikte hareket ettiklerini, bu durumun bunların aynı üst akıl tarafından yönetildiği ve kullanıldığını ortaya koyduğunu belirten Yeşilyurt, 7 Haziran’ı kendileri için bir yok oluş olarak gören bu grupların, önceden ses kayıtları montajlayarak yaptıkları iftiraları Tübitak gibi teknik altyapısı bulunan kurumlardan temizlenmeleri nedeniyle bu kez hayali konuşma metinleri uydurarak gerçekleştirmeye çalıştıklarını ifade ederek, “Hem İl teşkilatı, hem Erzurum halkı hem de millet olarak sayın Bakanımız Efkan Ala’nın arkasındayız. Bu alçak iftiraları kınıyoruz. Milletin bu alçak güruha seçim sandığında en iyi cevabı vereceğine, bu kirli tezgahı başlarına yıkacağına inanıyoruz” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.