Erzurum Haber - 30 Mayıs 2020, Cumartesi

İftiracılar cevabını aldı

23 Mart 2019, 21:20

Erzurum/zirve2000 AK Parti MKYK Üyesi ve Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ilçe, köy köy gezerek halkla bir araya geliyor. Köy konaklarında vatandaşlar ile sohbet ederek yapılan hizmetleri anlatan Taşkesenlioğlu, kendisine aktarılan bölgenin sorunlarıyla da yakından ilgileniyor.

Taşkesenlioğlu’nun seçim çalışmaları kapsamında yaptığı toplantıları, Camide yapılıyormuş gibi gösteren bazı basın yayın kuruluşları, yayınları ve sosyal medya üzerinden karalama kampanyası başlattı. Söz konusu mekanın Camii olmadığının altını çizen Zehra Taşkesenlioğlu, oranın köy konağı olduğunu ifade etti.

Taşkesenlioğlu, “ Son günlerde Birgün, Odatv ve bazı FETÖ’cü Twitter hesapları üzerinden şahsıma yönelik iftiralar atılarak karalama kampanyası yapılmaktadır. Erzurum’un Köprüköy ilçesine bağlı Çullu Mahallesinde köy konağında yaptığımız toplantı, çarpıtılarak Camide yapılmış gibi gösterilmektedir. Söz konusu toplantı, atılan iftiraların aksine asla Camide yapılmamış, köy konağında düzenlenmiştir” dedi.

Köprüköy ilçesi, Çullu Mahallesinde köy konağında vatandaşlar ile yapılan sohbetin, FETÖ ve PKK gibi terör örgütlerinin taşeronları tarafından bilinçli olarak kamuoyuna farklı lanse edildiğini anlatan Taşkesenlioğlu, “ Sözlerim çarpıtılarak kamuoyuna lanse edilmektedir. Yalan haber yaparak, sözlerimi çarpıtılarak verenler hakkında hukuki süreci başlatacağım” diye konuştu.

İftiracılar cevabını aldı Videosuna Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*