Erzurum Haber - 23 Mayıs 2019, Perşembe

İddialı konuştu

18 Mart 2014, 16:48
İddialı konuştu

AK Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Sekmen, 30 Mart yerel seçimlerinde AK Parti olarak Erzurum’un Türkiye birincisi olmasını hedeflediklerini söyledi.
Kardelen TV’de yayınlanan Seçim Pazarı programına konuk olan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Sekmen, projelerini anlattı, seçmenlerden 30 Mart yerel seçimleri öncesi destek istedi. 21 Mart Cuma günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı mitinge tüm Erzurumluları davet eden Sekmen, “Erzurum’da yaklaşık yüzde 70’lerde olan oy oranımızı yüzde 90 seviyelerine çıkarmak için her partilimizden bir komşusunu ikna etmesini istiyoruz. Hedefimiz Erzurum’u Türkiye birincisi yapmaktır” dedi.
Tecrübe ve deneyimlerini memleketi Erzurum’a aktarmak istediğini söyleyen Sekmen, “İnsan yönetimi, para yönetimi ve zaman yönetimi konusunda geçmişteng elen tecrübelerimizi hizmet olarak Erzurum’a yansıtmak istiyoruz. Seçmenimiz bu şansı iyi değerlendirmelidir. Her zaman halkımızın yanında olarak sorunları el birliği ve ortak akıl çerçevesinde çözüme kavuşturacağız. Seçmenlerimizden 30 Mart yerel seçimlerinde Erzurum’un ve Türkiye’nin istikrarına katkı sağlamaları için oylarını AK Parti altında birleştirmesini arzu ediyoruz. 2 Erzurumlu bakanımız var. Bunlar Erzurum adına önemli fırsatlardır” diye konuştu.
Sekmen tarihi eserlerimiz ve kültür mirasımızın korunması noktasında da önemli bir çalışma içerisinde olacaklarını belirterek, 30 Mart yerel seçimlerinin hemen ardından bu mirasın turizme kazandırılması noktasında zaman geçirilmeden çalışmalara start verileceğini kaydetti.
Sekmen, hava kirliliği konusunda ise doğalgaz kullanımının yaygınlaştırılması için yoğun çaba gösterileceğini belirterek, dar gelirli ailelere dağıtılan kömür yardımının gerekirse doğalgaz desteği ile verilerek hava kirliliğinin önlenmesinin sağlanacağını sözlerine ekledi.
Sekmen seçim çalışmaları kapsamında bugün Karayazı ve köylerinde çalışmalarını sürdürecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*