Erzurum Haber - 06 Haziran 2020, Cumartesi

İddialar asılsız çıktı

25 Mart 2020, 20:56
İddialar asılsız çıktı

Erzurum/zirve2000 Erzurum’da Koronavirüs teşhisiyle hastanede 14 günlük gözetim sürecini dolduran Dört Güllü manavı sahibi Rahim Ateş taburcu oldu.

Erzurum’da özellikle sosyal medyada Koronavirüs dolayısı ile öldüğü, evinin ve yaşadığı apartmanın karantinaya alındığı, yakın çevresinin hastanede gözlem altında tutulduğu iddia edilen Rahim Ateş, sağlığına kavuştu. Umre dönüşü kendi isteği ile hastanede 14 günlük gözetim sürecini başarılı bir şekilde tamamlayan Dört Güllü manavı sahibi Rahim Ateş, bugün taburcu edilerek evine gönderildi.
Dört Güllü manavı sahibi Rahim Ateş’in damadı Erkan Bozkurt, sosyal medya hesabından hem süreç ile ilgili hemde teşekkür mahiyetinde bir açıklama yayınladı.

İŞTE O AÇIKLAMA
MÜTEŞEKKİRİZ..
Zaman ve sabır her şeyin ilacıdır. Dert veren Rabbimiz dermanını da veriyor.
Dört Güllü Manavı sahibi kayın babam Hacı Rahim Ateş tedavi süresini doldurmuş çok şükür bugün hastaneden taburcu olarak yuvasına sağlıklı bir şekilde selametle dönmüştür. Hastanede kaldığı dönem boyunca tedavinin ilk aşamasından son gününe kadar tıbbi bilgileri ve insani ilgilerini esirgemeyen doktorlarımıza ,hemşirelerimize ve hastanede çalışan tüm sağlık personeline şükranlarımızı sunuyoruz..
Ayrıca bu zor zamanda bizleri duaları ve manevi destekleri ile yalnız bırakmayan, her daim yanımızda olduklarını hissettiren ,telefon ve mesajlarla bize ulaşan tüm eş dost, akraba, arkadaş ve Erzurumumuzun kadirşinas esnafına ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
ALLAH hepinizden razı olsun..
Dileğimiz odur ki bu musibet şehrimiz, ülkemiz ve tüm İslam aleminden tez zamanda uzaklaşır ve bir daha görülmez.

İddialar asılsız çıktı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*