Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Hüseyin Üneş, Üç Maymunu oynuyor

Hüseyin Üneş, Üç Maymunu oynuyor
18 Şubat 2020 - 12:07

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un deplasmanda Adanaspor ile golsüz berabere kalması kentte adeta infial uyandırdı.

90 dakika boyunca ruhsuz ve beceriksiz bir oyun sergileyen oyuncular, girdikleri gol pozisyonlarını cömertçe harcadılar.

Karşılaşmadan sonra yaklaşık 100 kadar BB Erzurumspor taraftarı, teknik direktör Erkan Sözeri’yi istifaya davet ederken futbolcuları ise yuhaladılar.

Ekran başında karşılaşmayı izleyen taraftarlar ise izledikleri ruhsuz oyun karşısında saç-baş yoldular.

Bunlar dün gece yaşananlar ve hala yaşanmaya devam eden gelişmeler.

Taraftarın teknik direktör Sözeri ve oyunculara olan tepkisi normal.

Gelelim son haftalarda yaşanan olaylara.

BB Erzurumspor’un hakem hataları yüzünden başı çok ağırdı.

Verilmeyen penaltılar, hiç yokken alehimize çalınan penaltılar, ofasyt diye kesilen veya atıldığı halde verilmeyen golümüz, haksız yere çıkarılan kartlar, PFDK’nın yüksek para cezaları, yüzünden BB Erzurumspor adeta lime lime edilmeye çalışılıyor.

Erkan Sözeri’yi başarılı veya başarısız bulursunuz, bu tamamen taraftarın haklı görüşüdür. Ama her maçtan sonra teknik direktör Erkan Sözeri günahıyla sevabıyla kendince açıklamalarda bulunuyor.

Çoğu zamanda hatanın kendisinde olduğunu söylüyor. O üzerine düşeni yapıyor. Belki de taraftarın büyük çoğunluğunun istediği gibi istifa etmesi gerekir. İstifa eder veya etmez. Bunu önümüzdeki günler göreceğiz.

Ama olayı hiç BB Erzurumspor Kulübü’nün Başkanı Hüseyin Üneş ve yönetimi açısından ele almıyoruz.

Başkan Üneş, ne hakem hataları, ne PFDK’nin acımasız para ve hak mahrumiyeti kararları, nede teknik direktör Sözeri hakkında tek kelime konuşmuyor.

BB Erzurumspor’un hakları gasp edilirken başkan ortalarda görünmüyor. Takım galibiyet aldığında öz çekim fotoğraflarını boy boy yayınlıyor sosyal medyada. Ama mağlup olurken taraftara tek kelime etmiyor. İnsanları yatıştırmıyor.

Binlerce taraftar Hüseyin Üneş’ten takım ile ilgili, hoca ile ilgili, hakem hataları ve TFF’nin yanlı kararları ile ilgili açıklama bekliyor.

Bir yönetim kurulu üyesi şahsi hatasından dolayı takıma 50 bin lira ceza ödetiyor. Bu yöneticiye ne uyarıda bulunuluyor acaba bilmek istiyoruz.

Sayın Üneş ne zaman konuşmayı düşünüyorsunuz? Veya neyi bekliyorsunuz?

Eğer TFF’deki veya siyasetteki ağabeylerinizden çekiniyorsanız, hiç iyi etmiyorsunuz.

Öyle üç maymunu oynamakla kulüp yönetilmez. Yoksa bugün Erkan Sözeri için yankılanan “İstifa et” sözleri önümüzdeki günlerde sana ve yönetimine söylenecektir.

Ortaya çık Hüseyin Üneş ortaya…

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.