Erzurum Haber

Hizmet yuvası açıldı

Hizmet yuvası açıldı
400 Kez
10 Haziran 2013 - 10:58

Erzurum Yakutiye İlçe Başkanlığı Şubesi’nin açılışına katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum milletvekili Oktay Öztürk,  Ülkü Ocakları’nın genç nesiller için çok önemli olduğunu söyledi.

Emrah AKKAYA/ERZURUM

Erzurum’un Sanayi Mahallesi Endüstri Caddesi’ndeki Ülkü Ocakları Yakutiye İlçe Başkanlığı Şubesi dualar eşliğinde açıldı.

Törene Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk, MHP Erzurum İl Başkanı Zekai Kaya, Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanı Abdullah Kırmacı ve çok sayıda partili katıldı. Yoğun yağmur yağışına aldırış etmeyen partililer şube önünde bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Öztürk, kurdeleyi kesti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk, Ülkü Ocakları’nın genç nesiller için çok önemli olduğunu belirterek, “İçerisinde bulunduğumuz şu günlerde açılan bu kapı çok büyük anlam ifade ediyor. Çünkü sizler bulunduğunuz her yerde dostunuza güven veren, ülkenize de gaflet planları yapanların planlarını bozacak insanlarsınız. Umuyorum ki burada da ülkücü hareket gereken değerlerde yaşatılır” dedi.

Hizmet yuvası açıldı

MHP Erzurum İl Başkanı Zekai Kaya, vatana ne olursa olsun sahip çıkacaklarını ifade ederek, “Ülkücü kardeşlerimle birarada olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Ülkü ocakları geçmişimizden bugüne vatanına ve devletine sahip çıkmıştır. Bugün bu hizmet için yeni bir yuva daha açtık. Bizler gerektiği zaman gerektiği yerde en iyi şekilde ülkemize sahip çıkacak ve koruyacağız” diye konuştu.

Ülkü Ocakları Erzurum İl Başkanı Abdullah Kırmacı, Ülkücü gençliğin geleceğe yön verdiğini dile getirerek, “Ülkü ocakları şanlı tarihimizin yaşatıldığı bir mekandır. Ülkü ocakları Türk gencinin bilinçlenmesini ve geleceğe yön vermesini sağlayan bir yerdir.  Ülkücü gençlerde ülkesinin gerçeklerini iyi analiz eden ve doğruları gören bir nesildir. Kısacası ülkücü gençler vatanı ve bayrağı uğruna her şeyi göze alan bir gençliktir” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından kurban ve kurdele kesimi yaparak şube vatandaşın hizmetine sunuldu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.