Erzurum Haber

Slide Slide Slide Slide

Hınıslıoğlu yeni yönetimi açıkladı

Hınıslıoğlu yeni yönetimi açıkladı
20 Mayıs 2013 - 15:18

Erzurum Ticaret Borsasında yapılan seçimlerin ardından İ.Hakkı Hınıslıoğlu yeniden Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.

Hınıslıoğlu yeni yönetimi açıkladı

Erzurum Ticaret Borsası hizmet binasında gerçekleştirilen  seçimlerin ardından yeni Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu. İ.Hakkı Hınıslıoğlu yeniden Yönetim Kurulu Başkanı olurken, Yönetim Kurulu asil üyelikleri ise, Kemal Aras, İsmail Yeşilyurt, Vedat Altunkaynak, Necmi Dursun, Zihni Durakoğlu, Sevgi Yılmaz, İbrahim Mutlu, İbrahim Turan seçildi.

Borsa tarihinde ilk bayan üye

Toplam 37 oyun kullanıldığı, 2 oyun ise boş çıktığı seçimlerde,35 geçerli oyun tamamını alan  ve yeniden Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Başkan Hınıslıoğlu,Erzurum Ticaret Borsası tarihinde ilk defa bir bayan üyenin Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildiği ve bundan memnuniyet duyduğunu belirterek , “Bundan sonra da bayan iş kadınlarımızın bu türlü görevlerde yer alması için gayret göstereceğiz” dedi.

Başkan Hınıslıoğlu: “Erzurum Ticaret Borsası’nın gerçekleştirdiği organ seçimlerinde Meclisimiz de üye temsilinde geçen döneme oranla yüzde 65’lik bir değişim  olurken, Yönetim Kurulu üyeliklerinde de yüzde 50’ye varan bir oranda değişim yaşandı.  Bu değişimin Erzurum’un iş dünyasını temsili anlamında da önemli bir adım olarak nitelendirebiliriz ”diye konuştu.

.Başkan Hınıslıoğlu, seçimlerde , ilk defa Tekman ,Horasan ve İspir ilçelerinden de meclis üyesi seçildiğini belirterek çok mutlu olduklarını söyledi.

Hedef daha fazla hizmet

Başkan Hınıslıoğlu, bölgenin en güçlü borsası olarak, üzerlerine düşen görevin farkında olduklarını  belirterek, şunları söyledi:  “Borsa tarafından bundan önce yapılan sosyal ve ekonomik tüm çalışmaların daha etkin bir şekilde yapılması için gayret göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Erzurum Ticaret Borsası olarak Erzurum ve bölgenin gelişmesi anlamında hazırlanan tüm proje ve çalışmaların titiz ve ivedilikle tamamlanması noktasında çalışmalarımız devam edecektir.”

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.