Erzurum Haber

Her yerde feryat var…

Her yerde feryat var…
330 Kez
01 Mayıs 2015 - 20:21

Erzurum/zirve2000 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, “Bir aydır Erzurum’un dört bir yanında seçim çalışması yürütüyoruz. Gördüğümüz şudur: Millet, bu hükümete ders vermeye hazırlanıyor” dedi.
MHP Erzurum Milletvekili adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, aday listelerinin Yüksek Seçim Kurulu’na teslim edilmesinin hemen ardından sahada başlattıkları seçim çalışmalarıyla ilgili olarak bir değerlendirmede bulundu.
Kamil Aydın, milletin AKP hükümetlerinin gerçek yüzünü gördüğünü ve seçim için gardını almış vaziyette beklediğini dile getirerek, “Bizim milletimiz feraset sahibi bir millettir. İktidarı temsil edenler hangi masalları anlatırlarsa anlatsınlar, sokaktaki vatandaşı ikna etmeye güç yetiremiyorlar. Çünkü halkımız bunların dert ve davasının halka hizmet olmadığını anlamıştır” diye konuştu.
KAMİL AYDIN: GİTTİĞİMİZ HER YERDE FERYAT VAR
Seçim çalışmaları boyunca çaldıkları her kapıda, girdikleri her işyerinde feryat ve figanla karşılaştıklarının altını çizen Prof. Dr. Kamil Aydın, “İlçelerimiz ve köylerimiz adeta hallaş pamuğu gibi savrulup atılmış. İlçelerde ekonomik kan kaybı almış başını yürümüş, köylerimizde deyim yerindeyse göç edecek insan bile kalmamış. Topraklar öksüz bırakılmış, insanlar aç biilaç hale gelmiş. Bu hükümetin mensupları bu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar, boş. Dadaşlar kararını vermiş, 7 Haziran’da bu hükümeti okkalı bir ders bekliyor” ifadelerini kullandı.
Kamil Aydın, seçim çalışmalarını yürüttükleri süre zarfında Erzurum halkına bu hükümetin marifetlerini tek tek anlattıklarını ifade ederek, “Çoğu yerde vatandaşımız bize bile fırsat vermeden bu hükümetin yanlışlarını zaten sıralıyor. MHP’ye gösterilen ilgi işte bu yüzden… MHP’nin adayları işte bu sebeple kurtuluşun adresi olarak görülüyor” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.