Erzurum Haber

Her tülü fedakarlıkta bulunacaklar

Her tülü fedakarlıkta bulunacaklar
426 Kez
13 Haziran 2014 - 16:19

Erzurum Kayak Kulübü’nde yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaparak, görev dağılımını gerçekleştirdi. Kulüp Başkanı Bülent Ülker’in başkanlığında ilk kez bir araya gelen yönetim kurulu, görev dağılımının yanı sıra ekonomik sorunları ve kulüp tesislerinin özelleştirme kapsamına alınmasını masaya yatırdı.
Kayak sporunun en köklü kulüplerinden biri olan Erzurum Kayak Kulübü’nde hafta sonunda yapılan olağanüstü genel kurulla işbaşına gelen Bülent Ülker ve yönetimi, ilk toplantısını yaptı. Başkan Bülent Ülker, ilk toplantıda görev dağılımı yaptıklarını, Mesut Demirci’nin Başkan Yardımcısı, Nuri Tüzemen’in Asbaşkan, İbrahim Şenpolat’ın Sayman, Serdar Kömeç’in Genel Sekreter ve Ceyhun Araz’ın da Genel Kaptanlık görevine getirildiğini söyledi.
İlk yönetim kurulunda, Özelleştirme İdaresi’nin Palandöken Kayak Merkezi’nde bulunan kulüp tesislerini özelleştirme kapsamına alması ve buna karşı izlenecek yolu da belirlemeye çalıştıklarını anlatan Ülker, “Oldukça verimli bir toplantı oldu. Öncelikle kulübün ekonomik yapısını konuştuk ve bu konuda önemli kararlar aldık. Sosyal etkinlikler ve aktiviteler konusunu tartıştık. Kulübümüzü yeniden eski günlerine kavuşturmak için ciddi adımlar atılması gerektiği konusunda hem fikir olduk. Bu konuda yönetim olarak elimizi taşın altına koyacak, her türlü fedakarlıkta bulunacağız” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.