Erzurum Haber - 24 Nisan 2019, Çarşamba

Hemşehrilerine teşekkür etti

1 Nisan 2014, 11:33
Hemşehrilerine teşekkür etti

AK Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, 30 Mart Yerel seçimlerinde Erzurum’un AK Partiye verdiği destekten dolayı hemşerilerine teşekkür etti.
Yerel seçimlerle ilgili bir değerlendirme yapan AK Parti Milletvekili Yılmaz, “Erzurum Genel Başkanımız ve Başbakanımıza her dönem olduğu gibi desteklerini artırarak devam ettirmiştir. Alınan sonuçlar istikrarın devamı açısından son derece önemlidir. AK Parti olarak her seçim oylarımızı artırıyoruz. Başbakanımızın şahsında AK Partiye büyük bir teveccüh vardır. Yapılan hizmetlerin devamı noktasında bu destek son derece önemlidir. Son yaşanan süreç bu desteği çok daha önemli kılmıştır” dedi.
Seçimler öncesi Erzurum merkez ve ilçelerde 2 aya yakın bir süre seçim çalışmalarına katıldığını vatandaşlarla bir araya gelerek seçimlerin önemini anlattığını dile getiren Yılmaz, “Erzurum Büyükşehir ve 15 ilçemizde AK Parti olarak birinci parti çıktık. Halkımızın verdiği desteğe çok teşekkür ediyoruz. Erzurum’un modern belediyecilik hizmetlerine kavuşması için hem belediye başkanlarımız hem de milletvekilleri olarak elimizden gelen tüm çabayı ortaya koyacağız” diye konuştu.
İHA Bölge Müdürü Ayhan Türkez’i ziyaret ederek bir süre görüşen Yılmaz, seçim süresince büyük bir mesai harcayan basın mensuplarına da teşekkür etti.
Yılmaz, önümüzdeki günlerde ilçeleri ziyaret ederek göreve seçilen belediye başkanlarını tebrik etmek istediğini belirtti.

Yorumlar

  1. Sabri TOPDAĞI diyor ki:

    Sayın Recep AKDAĞ’a yatın kalkın dua edin. Size kalsaydı %25’i zor görürdünüz.

Yorum Yaz


*