Erzurum Haber

Hayaller büyük

Hayaller büyük
481 Kez
30 Aralık 2012 - 16:22

Erzurum’da yılbaşı Milli Piyango biletleri yok satıyor. Bilet bayileri, “Bu yıl herkesin hayali çok büyük” derken, vatandaşları sahte biletlere karşı uyardı.
Mili Piyango bileti satıcısı Osman Çelik, her gün binlerce biletin satıldığını ve özellikle halkın çeyrek biletleri tercih ettiğini söyledi. Bilet satışlarının çok iyi olduğunu söyleyen Çelik, “Bilet satışları oldukça iyi gidiyor. Dilerim bilet alan vatandaşlarımızın da yüzü güler” dedi.
Yılbaşı bileti alan kişilerin kesin bana çıkacak diye umutlu olduğunu vurgulayan Çelik, “Bu yıl herkesin hayali çok büyük. Herkes hayallerini gerçekleştirmenin peşinde ve bazı vatandaşlarımız para çıkarsa parayı nerede kullanacağının hesabını çoktan yapmış durumda” şeklinde konuştu.
SAHTE BİLET UYARISI
Sahte bilet satışlarına da değinen Çelik, “Şu ana kadar Erzurum’da hiç sahte yılbaşı biletine rastlanmadı. Rastlanacağını da düşünmüyorum fakat, yine de vatandaşları uyarmakta fayda var. Milli Piyango almak isteyenler, biletin sahte olup olmadığını ayırt edebilmek için alt kısımdaki seri numarada kabartmaya baksınlar, eğer kabartma yoksa sakın o bileti almayın. İlgililere haber verin” diye konuştu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA KAZA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA KAZA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA KAZA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ERZURUM’DA KAZA
GÜNLÜK HABER AKIŞI
TEKKE Mİ SAĞLAM MI?

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.