Erzurum Haber

HAS Parti 22 Eylül’de kapanıyor

HAS Parti 22 Eylül’de kapanıyor
573 Kez
09 Eylül 2012 - 22:18

Ak Parti‘ye katılacak HAS Parti’nin kendisini feshetme tarihini açıklayan Başbakan Erdoğan, 22 Eylül tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde HAS Parti’nin kendini feshetmek suretiyle Ak Parti‘ye katılma toplantısı olacağını kaydetti.

Bu arada Mardin’in Midyat İlçesi’nde Belediye Başkanı bağımsız Şeyhmus Nasıroğlu,Ankara’da Ak Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen genişletilmiş il başkanları toplantısındaki törenle Ak Parti’ye geçti. Nasıroğlu’na parti rozetini Başbakan RecepTayyip Erdoğan taktı.

Doğru Yol Partisi (DYP) geleneğinden gelen ve ilk olarak DYP’den belediye başkanı seçilen, daha sonra da Demokrat Parti’ye geçen Midyat Belediye Başkanı Şeyhmus Nasıroğlu, bir süre önce bu partiden de istifa ederek, bağımsız olarak bu görevini yürüttü.

Midyat Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tevfik Baysal, Başkan Nasıroğlu’nun bugünAnkara’da düzenlenen törenle Ak Parti’ye resmi olarak geçtiğini söyledi. Baysal, tören sonrası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkan Nasıroğlu’na rozetini taktığını ifade etti.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.