Erzurum Haber

Hamzaoğlu: Ligde kalacağız

Hamzaoğlu: Ligde kalacağız
522 Kez
16 Mayıs 2019 - 15:33

Erzurum/zirve2000 Futbolcularına moral antrenmanları yaptırarak, Fenerbahçe maçına motive eden Teknik Patron Hamza Hamzaoğlu, “İki maçı kazanıp ligde kalacağız” dedi.

Haber:Nurullah PALA- Fotoğraflar:Cem BAKIRCI

BB Erzurumspor’da Fenerbahçe hazırlıkları tam gaz sürüyor. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, yardımcıları Fuat Buruk, Muhammet Hakan Ayaz, İsa Turan, Serkan Salman ve kaleci Antrenörü Metin Mert yönetiminde Pazartesi günkü maça bilenen Dadaşlar üç puandan başka bir şey düşünmüyor. Mavi-beyazlıların hocası Hamza Hamzaoğlu, futbolcularına Pazartesi günkü maçın önemini anlatırken, moral motivasyon antrenmanları ile de futbolcuların neşesini yükseltiyor.

Artık ligde iki maç kaldığını ve 180 dakika sonrasında taraftarları sokaklara dökeceklerini ifade eden tecrübeli teknik adam, oyuncularına hırs ve cesaret aşılıyor.

Ligde kalacağız

Karakterinde Pes etmek gibi bir düşünceye sahip olmadığını belirten Teknik Patron Hamza Hamzaoğlu, Pazartesi günü taraftarın desteği ile Fenerbahçe’yi yeneceklerini söyledi.

Oyuncularına güveninin tam olduğunu vurgulayan Hamzaoğlu, “Ben ligde kalacağımıza inanıyorum. Sizlerin de inanmasını istiyorum. Fenerbahçe maçında da sizlerden sahada yüreğinizle mücadele etmenizi istiyorum” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.