DOLAR 28,9208 % 0.08
EURO 31,4850 % -0.1
STERLIN 36,7790 % 0.63
FRANG 33,2729 % 0.81
ALTIN 1.924,11 % 1,83
BITCOIN 1.137.965 1.549
zirve2000 TÜM YAZILARI

Haliç notları…

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Haliç notları…

PERDER Başkanı Ömer Düzgün, yarım saatlik konuşmasında sözü onlara getirdi, Haliç’den açık açık söyledi, hariçten gazel okumadı. Yerel zincirler artık ulusal marketleri istemiyor ve bundan böyle açılmalarına bir takım yasal kısıtlamalar getirilmesini talep etti. Haklı oğlu haklı!

Ekonomik gidişatla ilgili düşüncelerin sıklıkla dile getirildiği konuşmaların içeriklerinden çok görsel gösterileri ve birlik beraberlik temasının güzel şekilde vurgulanmasına damga vuran bir fuar oldu. Nar meyvesi, cuk oturmuştu o birliktelik duygusuna. Bir olunca bereket olur dedirtti gerçekten. Bu dört dörtlük programa imza koyan özellikle organizasyon firmasını ayakta alkışlıyorum. Bravo!

Müzisyen Metin Özülkü’yü keşfettim. İnanılmaz enerjisiyle salonda bulunanları coşturdu ve ilerleyen yaşına rağmen sahne performansı ile izleyicilerden tam not aldı. Maşallah!

Kadir Çöpdemir, bu alanda usta bir sunucu olduğunu gösterirken, keyifli sunumuyla izleyenlere ‘iyi ki onda karar kılınmış’ dedirtti, ‘Aliş harikalar diyarında’yı yaşattı bize. Tebrikler!

Yerel zincirlerin stantlarında ikramdan kaçınılmadı, yok yoktu. Sponsor firmalar konuklarının bir dediğini iki etmedi, hiçbir masraftan kaçınmadı. Helal olsun!

Yerel zincir yöneticileri için iyi bir buluşma ve ticari anlaşma yapma zemini oluşturuldu. Hafta içi olmasına rağmen katılım yüksek boyuttaydı, bir çok iş bağlantısı kurulmasına bizatihi şahit oldum. Kral iş!

Arko ve Duru gibi önemli markaların babası EVYAP’ın stantı, benim en çok rahat ettiğim ve evim gibi hissettiğim stant oldu. Bunda kuşkusuz sahiplerinin Erzurumlu olması rol oynadı. Çok yaşa!

Böylesine büyük katılımlı bir fuarın Haliç Kongre Merkezi’nde yapılması, on numara beş yıldız bir karardı, altına imza atanları kutluyorum. Bin maşallah!

Ömer Düzgün konuşurken arka sıralarda beraberindeki heyetle onu dinleyenlerden biri olan babası İskender Düzgün’ün gururlu ve dahi duygulu hali, dikkatlerden kaçmadı. Sarışın sevenler, kağıthane sarışın escort kızlar ile randevu ayarlayın. Sizleri bekliyorlar. Süper!

Arkadaşları Ömer Düzgün’ü bu anlamlı programda Yusuf Çizmelioğlu, Atamer Kızıl, İbrahim Kınık, Adem Çizmelioğlu, Abdullah Kartal, Sinan Dağoğlu, Hanifi Toprak gibi iş insanı arkadaşları bir an olsun yalnız bırakmadı, her an yanında oldu. Yaşasın!

Kendi şehrinde 23 markete imza atan ve perakendecilik sektörüne adını altın harflerle yazdırmış olan Ömer Düzgün PERDER başkanlığına tesadüfen gelmemiş, onu anladım. Özellikle yerel zincir yöneticilerinin ona gösterdiği ilgi ve saygı, onun bu göreve niye getirildiğinin en basit örneğiydi. Kutlarım

Vedat REFAYEKİ/ Cıfıt Çarşısı