Erzurum Haber

Haklı gurur

Haklı gurur
463 Kez
15 Haziran 2014 - 13:42

1 Mayıs 1948 yılında okuyucularına merhaba diyen Hürriyet Gazetesi 66. yaşını çalışanlarıyla kutladı. Gecede Hürriyet ve Doğan Haber Ajansı’nda yıllardır habercilik yapan deneyimli isimlere ödülleri verildi. Doğan Haber Ajansı Bölge Müdürü Kadir Sabuncuoğlu’da 35 yıllık hizmetinin plaketini aldı.
13 Haziran Cuma günü yapılan 66’ncı yıl kutlaması gazetenin bahçesinde gerçekleşti. Törende konuşan Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, değişen ve gelişen Türkiye’de herkese anlayışla yaklaşmanın önemini belirterek, ülkedeki birlik ve beraberliğin sağlanması konusunda basına düşen görevin öneminin altını çizdi.

Hürriyet Gazetesi 66. yaşını çalışanlarıyla kutladı. Hürriyet ve Doğan Haber Ajansı’nda 35, 25, 20 ve 10 yıldır çalışanlara plaket ve rozet verildi. Törende konuşan Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, “Yayınlarımız asla kışkırtıcı olmamalı. Herkesin kimliğine, inancına saygı gösterilmeli. Türkiye’yi barış ve huzur içinde bir arada tutmaya gayret etmeliyiz. Çözüm sürecine destek vererek bu sorumluluğumuzu gösterdik. Bu yolda da devam edeceğiz” dedi.

Doğan Haber Ajansı’nda 35 yıldır çalışan duayen gazeteci Kadir Sabuncuoğlu’da plaketle ödüllendirildi. Erzurum ve bölge illerinde onlarca gazetecinin yetişmesinde büyük emeği olan Kadir Sabuncuoğlu, duygulu anlar yaşadı.

EGC’de kutladı
Erzurum Gazeteciler Cemiyeti (EGC) Başkanı Kadir Sabuncuoğlu’nun meslekteki 35. yılını, gazeteci meslektaşları pasta keserek kutladı.
Erzurum’un saygın gazetecilerinden Kadir Sabuncuoğlu, meslekteki 35. yılını doldurdu. 35. yılını dolduran Sabuncuoğlu’nu meslektaşları sürpriz yaptı. Tevazu Kafe’de toplanan gazeteciler, pasta keserek Sabuncuoğlu’nun 35. yılını kutladılar.
Pastanın üzerindeki mumları üfleyen Sabuncuoğlu, mutlu olduğunu belirtti.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.