Erzurum Haber

Hakemleri masgotu haline geldi

Hakemleri masgotu haline geldi
419 Kez
06 Mayıs 2013 - 11:40

Basketbol hakemi olan Sarıaslan çiftnin minik çocuğu Doğa Sarıaslan, adeta Pota altında büyüyor. Basketbol sahalarından çıkmayan minik afacanın jimnastik tutkunu olduğu da ortaya çıktı.

 

Nurullah PALA-ERZURUM

Erzurum’da basketbol hakemi olarak görev yapan Taner Sarıaslan-Hediye Sarıaslan çiftinin minik çocuğu Doğa, adeta basket potasının altında doğdu, potanın altında da büyüyor. Anne ve babasının basketbol maçlarında görev alması nedeniyle spor salonuna getirilen minik çocuk, adeta basketbol camiasının maskotu durumunda. Yeni dünya iken spor salonunda gözlerini açan Doğa Sarıaslan, 1.5 yaşına geldi. Basketbol sahasında büyüğen Doğa Sarıaslan müzik dinlemesini çık severken, jimnastik tutkunu olduğu ortaya çıktı. Doğa’nın anrnesi Hediye Sarıaslan, “Biz basket hakemi olmamıza ve kendisini devamlı basketbol maçlarına getirmemize rağmen, kendisini jimnastiği çok seviyor ve jimnastik salonundan çıkmıyor” dedi.

Hakemleri masgotu haline geldi

Sarıaslan çiftinin, bir buçuk yaşındaki çocuğu Doğa Sarıaslan, basketbol hakemlerinin de adeta masgotu haline geldi. Doğa’yı kucağını alan hakemler, “Gerçekten çok güzel ve afacan bir çocuk. Onu kendimizden bir parça olarak görüyoruz. Eğer maçlara  Doğa gelmezse, o anda salonda büyük bir eksiklik varmış gibi hissediyoruz” diye konuştular.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.