Erzurum Haber

Genç ve başarılı işadamı

Genç ve başarılı işadamı
442 Kez
22 Haziran 2013 - 14:09

Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim ve Meclis Başkanlığı seçimleri tamamlandı. Seçimler sonucunda PTSO Başkanlığına başarılı genç işadamı Hikmet Ayrancı seçildi.

Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdiği organ seçimlerinden sonra meclis üyeliğine seçilenler tarafından yönetim kurulu ve meclis başkanlığı seçimlerini tamamladı. Yönetim Kurulu Başkanlığına genç işadamı Hikmet Ayrancı seçilirken, yönetim kuluna Naci Budak, Bahattin Tohumcu, Ümit Eslek ve Ömer Yıldız seçildiler.

Yönetim kurulu ve disiplin kurulunun seçiminden sonra meclis seçimleri yapıldı. Meclis Başkanlığına Aydın Taşbaşı seçilirken, Meclis Başkan Yardımcılıklarına ise İhsan Ağverenli ve Nejmi Topal seçildiler.

Yönetim Kurulu seçimi ve Meclis Başkanlığı seçimleri sonrası bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Ayrancı, “Odamıza 1965’den beri hizmet eden ağabeylerimize teşekkür eder, bugünlere gelmesine vesile olan ve hakkın rahmetine kavuşan ağabeylerimize Allah’tan rahmet dilerim” dedi.

Ayrancı, ayrıca ,”Bu bir bayrak değişimidir. Ekibimle birlikte inşallah bize verilmiş olan bayrağı daha da ileriye götürmek adına çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.