Erzurum Haber

Futbolcuları hırs bastı

Futbolcuları hırs bastı
415 Kez
14 Şubat 2013 - 10:08

Çorum ve Kocaeli maçlarından altı puan çıkartan Erzurum Büyükşehir Belediyespor’da hedef Arsin maçını da kazanmak. Teknik Patron Taşkın Güngör, “Zor bir hafta bizi bekliyor. Ama kayıpsız geçmek istiyoruz” dedi.

Ligde Kocaelispor maçından önce Çorum deplasmanın da aldığı farklı galibiyetle umutları tazeleyen ve Kocaeli zaferi ile de zirve için ümitlenen  Erzurum Büyükşehir Belediyespor, Arsinspor hazırlıkları tam gaz devam ediyor.  Mavi-beyazlılar, Arsin deplasmanından da 3 puan alarak yeni bir seriye başlamak istiyor. Pazar günü  Ligin 22. Haftasında karşılaşacağı Arsinspor deplasmanının zor geçeceğini söyleyen Erzurum Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Taşkın Güngör, “Hafta sonu  zor bir karşılaşma bizi bekliyor. Kendi sahasında güçlü bir takım olan Arsinspor’u yenerek hedeflediğimiz seri galibiyetlere başlamak istiyoruz” dedi.

OYUNCULARI HIRS BASTI

Hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Arsinspor maçı öncesinde Yeni Sentetik Sahada haftanın ilk idmanını yapan Erzurum Büyükşehir Beledilespor’da futbolcuları hırs bastı. Teknik Patron  Taşkın Güngör yönetiminde yapılan çalışmada futbolcular hırslı ve istekleri çalışmaları ile dikkat çekti. Kültür fizik ve açma germe hareketleri yapan futbolcular, idmanın son bölümünde düz koşu ve bir sürede kendi aralarında çift kale maçı yaptı. Çorum ve Kocaeli maçlarından üç puanla ayrılma başarısı gösteren futbolcular, Arsinspor’a da göz dağı vererek, sahadan galibiyetle ayrılacaklarına dair söz verdi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.