Erzurum Haber - 23 Nisan 2019, Salı

Futbolcular tek yürek

6 Mart 2014, 10:59
Futbolcular tek yürek

Ligde önemli bir seri yakalamaları durumunda kendilerini kimsenin durduramayacağını belirten Teknik Patron Yavuz İncedal, “Biz zafere inanıyoruz, bize inananları da mahcup etmeyeceğiz” dedi.

Nurullah PALA/ERZURUM

Pazar günü kendi evinde ligin 25. haftasında Manavgat Evrensekispor’u konuk edecek olan Erzurum Büyükşehir Belediyespor, zorlu maça üç puan parolası ile hazırlanıyor. Yeni Sentetik Sahada Teknik Direktör Yavuz İncedal ile yardımcıları Gökhan Kaynak, Rıfkı Ekenler ve Cengiz Tarım yönetiminde yaptığı çabukluk ve kuvvet çalışması ile Manavgat’a bilenen mavi-beyazlılarda, teknik heyet ve futbolcular galibiyete inanıyor. Oyuncularının çalışma temposundan ve istekli davranışlarından duyduğu memnuniyeti dile getiren İncedal, oyuncularına sonuna kadar güvendiğini söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı, “Bize inananları, bizde lig sonunda mahcup etmeyeceğiz. Ekibim ve kader birliği yaptığımız futbolcularımızla hedefe ulaşacağız” dedi.

Futbolcular tek yürek

Hafta sonunda deplasmanda Düzyurt karşısında galibiyeti hak eden ve sahanın her yerinde iyi oynayan tarafın kendileri olduğunu belirten futbolcular, Düzyurt beraberliğine rağmen kenetlendi. Mavi-beyazlı futbolcular, “Taraftarımızın Trabzon’a gelerek doksan dakika boyunca bizleri desteklemesi, takım olarak bizi çok mutlu etti ve gururlandırdı. Bu haftada onların desteği ile Manavgat’ı eli boş göndereceğiz. Sezon başından beri zaferlere ve hedefe kilitlendiğimizi herkes biliyor. Çok şanssız kaybettiğimiz puanlar yüzünden liderle aramızda 10 puan fark oluştu. Bunu kapatıp şampiyon olmak istiyoruz. Artık önümüzde kimse duramaz. Bu hafta karşılaşacağımız Manavgat’ta güçlü ve bizim gibi hedefi yakalamak isteyen bir takım, bu nedenle sahada zor ve kıran kırana geçen bir maç olacak. Ancak kazanan taraf, taraftarımızın da desteği ile biz olacağız” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


*