Erzurum Haber

Futbol Buluşmalarının 5’incisi Erzurum’da

Futbol Buluşmalarının 5’incisi Erzurum’da
1.906 Kez
29 Nisan 2015 - 11:53

Erzurum/zirve2000 Türkiye Futbol Direktörü ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, başkanlığında Futbol Buluşmalarının 5’incisi Erzurum’da yapılacak. Şimdiden şehri İmparator heyecanı sardı.
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in, futbolun paydaşlarıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduğu ve projelerini paylaştığı Futbol Buluşmaları’nın 4.’sü Antalya’da yapıldı.
Antalya’nın Serik ilçesindeki Titanic Dluxe Belek Otel’de düzenlenen toplantıda Fatih Terim; Antalya, Denizli, Muğla, Uşak, Afyon, Isparta ve Burdur illerinden futbolun temsilcileri ile bir araya geldi.
Terim, bu sabah ise profesyonel kulüplerin teknik direktörleri, gençlik geliştirme programı teknik sorumluları ve antrenörleri ile bir toplantı yaptı.
Sorunları dinliyoruz
9 profesyonel takımın temsilcileri ile bir araya geldiklerini belirten Terim, “Başkanlar, yöneticiler, teknik direktörler, altyapı sorumluları, altyapı hocaları, her ilin futbol temsilcilikleri olmak üzere yoğun bir toplantı grupları geçiriyoruz. Herkesi dinliyoruz. Sorunları dinliyoruz. Düşüncelerini alıyoruz, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Adana, İzmir, Edirne’den sonra dördüncü durağımız Antalya’yaydı” dedi.
5’inci toplantı Erzurum’da
Türk futbolunun imparatoru Fatih Terim, Futbol Buluşmaları’nın 5’incisinin Erzurum’da yapılacağını müjdeledi. Terim, Bundan sonra Erzurum’da toplantı yapacağız” dedi.
İki gün süren toplantının çok başarılı geçtiğini işaret eden Terim, “Gerek teknik anlamda gerek idari anlamda gerekse ekonomik futbol anlamında gayet güzel konular ortaya geldi. Biz de bunları yönetimimize ileteceğiz. Bunları deşifre edeceğiz ve yol haritamızı belirlemiş olacağız” diye konuştu.
Sıkıntıları yerinde görme fırsatı yakaladık
Bu toplantılarda futbolun sıkıntılarını yerinde görme fırsatı yakaladıklarını belirten Terim, “Futbolun sıkıntılarına genel olarak hakim olsak da birçok arkadaşımızın sıkıntılarını birebir temas ederek, dokunarak dinlemek çok başka bir şey. Bu da bizim yol haritamızı çizdiği gibi bu haritada önceliğimizi neye vereceğimizi de gösterecek” şeklinde konuştu.
Terim öğleden sonra ise ASK, TÜFAD başkanları, BESYO müdürleri, Gençlik ve Spor İl Müdürleri, Milli Eğitim İl Müdürleri, futbol il temsilcileri, il hakem kurulu başkanları ve belediyelerin spor teşkilatı sorumluları ile bir araya geldi.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.