Erzurum Haber

Forvete ihtiyaç var

Forvete ihtiyaç var
275 Kez
17 Temmuz 2018 - 15:56

Erzurum/zirve2000 BB Erzurumspor Teknik Patronu Mehmet Altıparmak, Süper Ligin başlamasına 20 günlük bir süre kaldığını belirterek, “5-6 transfere ihtiyacımız var. Özellikle forvete ‘En baba golcü’ diye tabir edilen bir oyuncu almak istiyoruz” dedi.
Nurullah PALA/PUSULA
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden BB Erzurumspor’da Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, yeni transferlerin bir an önce alınmasını ve Erzurum kampına dahil edilmesini istedi.
Şu anda yönetimin transfer çalışmalarını sürdürdüğünü ve 5-6 oyuncuya ihtiyaç duyduklarını belirterek, bu transferlerin kısa bir süre içerisinde gerçekleşmesini istedi. Dadaşların Hocası, forvete ise ‘En baba golcü’ diye tabir edilen bir ismi transfer etmek istediklerini ve bunun için çalıştıklarını söyledi.
Altıparmak, “Forvet oyuncusuna şiddetle ihtiyacımız var. En baba golcüyü bir an evvel takımımıza dahil etmeliyiz” dedi.
Sepahan’a 60 dakika top göstermedik
Düzce Topuk Yaylası’ndaki kampın son gününde İran ekiplerinden Sepehan ile yaptıkları hazırlık maçını da değerlendiren Teknik Patron Altıparmak, “Sepahan maçında geçtiğimiz sezondan kalan iskelet takımı sahaya sürdük. Mücadelenin ilk altmış dakikasında da deyim yerinde ise rakibe top göstermedik. Çok iyi oynadık, ama oyuna aldığımız gençler hazır bir görüntü vermediler. Zaten son iki golü de son dakikalarda yedik. Ama bizim açımızdan önemli ders çıkartacağımız karşılaşma oldu” diye konuştu.

Sitenin tüm hakları zirve2000.com'a ait olup, izinsiz alıntı yapmak yasaktır.